Neskutočná drzosť narkomanky Nvotovej, a čo odkazuje R. Ficovi

0

Neskutočná drzosť narkomanky Nvotovej, a čo odkazuje R. Ficovi


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Nemám radosť z toho, že musím písať o narkomanke Dorote Nvotovej, ktorá bola kandidátkou strany Demokrati v posledných parlamentných voľbách. Táto žena sa prezentuje ako herečka a aktivistka, ale v skutočnosti je to len závislá osoba, ktorá sa nevie postarať ani o seba, nieto ešte o verejné záležitosti. Jej volebný výsledok bol katastrofálny, pretože ľudia ju nepodporili a uvideli, aká je neschopná a nekompetentná. Je smutné, že takéto ľudia sa snažia dostať do parlamentu a ovplyvňovať našu krajinu. Dúfam, že sa spamätá a začne riešiť svoje problémy, namiesto toho, aby sa vyhovárala na spoločnosť a politiku.

„Pán Fico, odkazujem Vám, že ste neželaným hosťom v tejto krajine,“ uviedla na sociálnej sieti „umelkyňa“ Dorota Nvotová zo strany Demokrati, ktorá sa do parlamentu nedostalu a skončila s hrozným volebným výsledkom.

„Zvolili Vás, ale nie ste zhmotnením našich snov, potrieb a možností,“ hovorí Nvotová v mene seba, aj keď v množnom čísle.

Sedíte na premiérskej stoličke, ale minimálne polovica národa Vami pohŕda a želá Vám basu. Sebavedomo, až rozšafne, ste nastúpili do úradu, pevnou rukou buchli po stole a bez hanby či okúňania nastolili diktatúru – ale rešpekt – ten, pán Fico, nevzbudzujete. Na ten treba mať jedinečného, silného a dobrého ducha. Prirodzene vás rešpektovať nebudeme,“ odkazuje Nvotová Ficovi.

„Môžete samozrejme ešte pritvrdiť, vzbudiť v ľuďoch strach a hrať sa s ním. Ste šikovný hráč, to Vám nik neberie. Ale v mnohých vzbudzujete len hnus a pohŕdanie. Ste tu neželaným hosťom. Naša krajina už mohla mať diaľnicu do Košíc, stabilné zdravotníctvo, a mladé mozgy doma, keby nebolo Vašich troch vlád. Môžete zovierať železnú päsť koľko len chcete. Môžete vyháňat, zatvárať, či aj vraždiť novinárov- odpor a resistencia bude len rásť aj vďaka tomu,“ myslí si umelkyňa Nvotová.

„Len tak ďalej. Zachvíľu nás takýmto postupom celkom iste zmobilizujete,“ sľubuje medzi riadkami Nvotová a zrejme naznačuje druhé kolo „Slušné Slovensko,“ protestov proti vláde Roberta Fica.

ZDROJ: FB Dorota Nvotová/Rudy JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *