Erik Tomáš -„Vy, pani Remišová, keď hovoríte o Bohu, vy len tíško šúchajte nohami a proste Boha o odpustenie,“

0

Erik Tomáš -„Vy, pani Remišová, keď hovoríte o Bohu, vy len tíško šúchajte nohami a proste Boha o odpustenie,“


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Opozícia spustila na novú vládu nemilosrdnú kritiku od samého začiatku. Vláda ešte ani nebola schválená a nepredložila svoje programové vyhlásenie, ba nedostala ani tých akademických 100 dní, a už bola terčom útokov. Jed na jazykoch mali najmä členovia hnutia Slovensko, teda bývalé OĽaNO, ktorí to Slovensko spolu so stranami SaS a Za ľudí vlastne dostali do smútku. Do prvého šíku kritikov sa postavila aj tá najkompetentnejšia – Veronika Remišová.

Zbadali sa dôchodcovia už neskoro? Ale pri kom?

Kto si ešte pamätá, že táto „odborníčka“ na všetko nevedela počas svojho vládnutia povedať ani to, aké DPH máme na Slovensku, ba strápnila sa aj ďalšími vyjadreniami, sa teraz púšťa do kritiky novej vlády za jej ekonomické kroky. Prirodzene, nezabúda spomínať, rovnako ako Igor Matovič, ako oni pomáhali všetkým naokolo, kým súčasná vláda ľudí ožobračí. Najnovšie sa Veronika Remišová prezentovala ako „dokonalý“ ekonóm v diskusnej relácii TV Markíza Na telo, kde bol jej spoludiskutujúcim minister práce a sociálnych vecí Erik Tomáš (Hlas-SD).

„Dôchodcovia boli súčasnou vládou nechutne oklamaní. Čísla proste nepustia. Niektorí z Vás už si to uvedomili a spočítali a dokonca dve dôchodkyne boli osobne za mnou mi povedať, že keby tušili, že toto HLAS urobí, nikdy by ich nevolili. Žiaľ, neskoro…,“ napísala Veronika Remišová v krátkom statuse, pri ktorom pripojila aj zostrih videa z jej súboja so svojím oponentom. A že sa oháňala skutočne „silnými argumentami“ o tom pozorný divák nemal najmenších pochýb. Šéfka strany Za ľudí však iba dokázala, že naučiť sa nejaké frázy vie dokonale, ba dokonale vie aj zavádzať.

Vy, pani Remišová, proste Boha o odpustenie

Veronika Remišová sa všetkých usilovala presviedčať, že kým by ona a hnutie Slovensko (minulé OĽaNO) dali dôchodcom 936 eur, súčasná socilálno-demokratická vláda im ich všetky zoberie. Asi mala na mysli rovnaké peniaze, aké Igor Matovič sľuboval v rómskych osadách 500 eur z voľby, vďaka čomu sa jeho hnutie, ale aj Remišová so svojou stranou Za ľudí, no v skutočnosti už takmer bez ľudí, dostali opäť do parlamentu. A vyjadrenie „A tie vaše rozprávky…“ ktoré podhodila Remišová ministrovi Tomášovi vyznelo viac ako trápne pri spomienke na to, akými rozprávkami kŕmila ona aj Matovič Slovákov v čase, keď boli pri moci oni.

Celá relácia

Erik Tomáš síce bojoval ako lev, proti demagogičke Veronike Remišovej, ktorá si šla len to svoje, bol ale takmer bezmocný. „Matovič a Reišová už nemajú právo si seniorov ani brať do úst!“ napísal v krátkom statuse minister práce, sociálnych vecí a rodiny, pričom ešte pohoršene dodal: „Ideme presadiť 13. dôchodok vo výške priemerného dôchodku, tak ako to strana HLAS sľúbila ľuďom. Už pred voľbami sme presadili mimoriadne zvýšenie dôchodkov i rozmrazenie minimálnych dôchodkov. A nás idú kritizovať Matovič, či Remišová, ktorí nechali seniorov doslova živoriť. Tak toto teda nie!“

Poriadne ostrý bol však Erik Tomáš aj v samotnej diskusii, z ktorej zverejnil krátke video„Pani Remišová, to sa vy naozaj ani trochu nehanbíte? Vy máte ešte tú drzosť brať si seniorov do úst po tom, čo ste im urobili? Vy ste ich nechali tri rok živoriť. A ešte, čo je ešte horšie, orgány v trestnom konaní vyšetrujú, že či tie vaše rozhodnutia pri Covide nespôsobili smrť tisíckam z nich,“ pustil sa minister do Remišovej. „Vy, pani Remišová, keď hovoríte o Bohu, vy len tíško šúchajte nohami a proste Boha o odpustenie,“ pridal Erik Tomáš aj krátku náboženskú vsuvku.

Zdroj: FB / Veronika Remišová a FB / Erik Tomáš / eReport


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *