29. februára 2024

Ľuboš Blaha-ŠIMEČKOVCI V BRUSELI KYDAJÚ NA SLOVENSKO – ŽE ICH HANBA NEFACKÁ!

0

Ľuboš Blaha: UŽ ZASE MA KÁDEHÁCI IDÚ ODVOLÁVAŤ - OD NUDY ZÍVAM


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


To, čo si dovolil v Európskom parlamente progresívec Hojsík, je typickým prejavom liberálneho fašizmu, ktorý sa rozlieza po Európe.

 1. Asi ani neviete, kto je to Hojsík. Má to viac vlasov, inak na nerozoznanie od Šimečku. Europoslanec. Rovnako fanatický, rovnako arogantný.
 2. V EP vyhlásil, že Slovensko je autokracia, pretože voľby vyhral Robert Fico. Vraj s pomocou „ruskej propagandy“ a „pomýlených dezinformátorov“.
 3. A vraj Európska únia musí pritvrdiť voči takým „autokratom“, ako sú Viktor Orbán a Robert Fico.
 4. Takto sa Progresívci pozerajú na demokraciu. Keď prehrajú v slobodných voľbách, tak kopú do vlastného národa a okydávajú ho v Bruseli a v Štrasburgu.
 5. Čo si to vôbec Hojsík dovoľuje? Na Slovensku rozhodli voliči. V čom je to autokracia? V čom je to nedemokratické? Zbláznil sa?
 6. Je normálne, aby slovenský europoslanec vrieskal, že státisíce Slovákov, čo volili Smer, sú „ruskí propagandisti“ a „dezinformátori“? Veď on uráža vlastných spoluobčanov!
 7. Je normálne, aby Progresívci takto v zahraničí kopali do Slovenska? To isté robil Šimečka ako podpredseda EP, to isté robia všetci. Nenávidia Slovensko.
 8. Ak niekto nevie rešpektovať výsledky volieb a využíva zahraničné mocnosti, aby ich huckal proti vlastnému národu, a to v mene svojej fanatickej ideológie, volá sa to fašizmus.
 9. A ľudia po celej Európe už majú tohto extrémneho progresivizmu, ktorý je na nerozoznanie od fašizmu, plné zuby.
 10. Majú plné zuby multikultúrnych experimentov, transexuálnych hovadín aj zbrojenia a chorobnej nenávisti voči ruskému národu.
 11. Preto sa už aj v najliberálnejších štátoch EÚ ľudia búria. V Holandsku vyhral voľby Geert Wilders, ktorý odmieta zbrojenie Ukrajiny a kritizuje moslimskú imigráciu.
 12. Európa je v šoku. V neoliberálnom Economiste píšu o tom, že Wilders bude ako Orbán – no katastrofa! Čo si počneme bez vojny a migrácie!
 13. Európa potrebuje zjednotiť proti progresivizmu. Alebo ak chcete – proti liberálnemu fašizmu. A skutočná ľavica sa konečne musí prebudiť.
 14. V eurovoľbách sa konečne môže stať, že v Európskom parlamente získajú väčšinu politici, ktorí budú chrániť národnú suverenitu, mier a sociálny štát. Pôjde o zlomové voľby.
 15. Musíme demokraticky vyhnať rôznych Hojšíkov a ďalších agresívnych extrémistov, ktorí len kopú do Slovenska. Chcú nás zbaviť štátnosti a slobody. No pasarán!

Ja do toho idem s heslom Sama Chalupku – radšej nebyť, ako byť otrokom.

Pán Hojšík, hanbite sa!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *