25. februára 2024

Video-Tibor Gašpar: Moralizátori KDH a PS majú na rovnaké situácie dvojaký meter!

0

Tibor Gašpar: Moralizátori KDH a PS majú na rovnaké situácie dvojaký meter!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Včera bolo v Národnej rade opäť rušno! Na programe poslancov slovenského parlamentu bola mimoriadna schôdza. Schôdza, ktorú iniciovali poslanci vládneho Smeru pre závažné zistenia Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ) o „prešustrovaní“ peňazí daňových poplatníkov Slovenskej republiky na medzinárodnej výstave EXPO Dubaj v podaní Richarda Sulíka.

Moralizátori KDH a PS majú dvojaký meter

„Je to z ich strany čisté pokrytectvo. Používajú dvojitý meter pre to, ako vidia morálku, zákonnosť a etiku. Oni totižto boli dosť aktívni, teraz mám na mysli poslancov za Progresívne Slovensko aj KDH pri odvolávaní ministra vnútra Šutaja Eštoka. Moralizovali a poukazovali na možnú nezákonnosť v jeho konaní a snažili sa ju vysvetľovať, pri čom dnes, keď mali možnosť poukázať na rovnakú zákonnosť, morálku a etiku, tak chýbali!“ Povedal Gašpar na adresu opozičných strán.

Sulík bude platiť?

Poslanci Národnej rady (NR) vyzvali predsedu opozičnej SaS a bývalého ministra hospodárstva Richarda Sulíka, aby nahradil škodu, ktorú v súvislosti so slovenskou účasťou na svetovej výstave Expo Dubaj 2020 konštatoval Najvyšší kontrolný úrad (NKÚ). Vyplýva to z uznesenia, ktoré v utorok na záver mimoriadnej schôdze parlamentu k tejto téme odhlasovali poslanci.

eReport/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *