MMF právě představil novou globální měnu známou jako „Universal Currency Unit“

0
[apvc_embed type=“customized“ border_size=“2″ border_radius=“5″ background_color=““ font_size=“14″ font_style=““ font_color=“0f9ff2″ counter_label=“Videlo“ today_cnt_label=“Today“ global_cnt_label=“Total“ border_color=“rgba(361242330.83)“ border_style=“solid“ padding=“5″ width=“200″ global=“false“ today=“false“ current=“true“ icon_position=““ widget_template=“None“ ]

Právě byla spuštěna nová globální měna, ale 99 procent světové populace neví, co to znamená.

Universal Monetary Unit, také známý jako Unicoin, je „digitální měna mezinárodní centrální banky“ navržená tak, aby fungovala se všemi existujícími národními měnami.

To by mělo vyděsit nás všechny, protože plošné přijetí nové „globální měny“ by bylo pro globalistickou agendu obrovským krokem vpřed. MMF tuto novou měnu nevytvořil, ale byla odhalena na hlavním zasedání MMF začátkem tohoto týdne .

Na jarním zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF)  Měnový úřad pro digitální měnu (DCMA) oznámil oficiální spuštění digitální měny mezinárodní centrální banky (CBDC), která posiluje měnovou suverenitu zúčastněných centrálních bank a je v souladu s normami MMF.

Univerzální monetární jednotka (UMU), symbolizovaná znakem ANSI Ü, je z právního hlediska peněžní komodita, lze ji vypořádat v jakékoli měně zákonného platidla a funguje jako CBDC k prosazování bankovních předpisů a ochraně finanční integrity mezinárodního bankovního systému.

Podle výše uvedené tiskové zprávy byla tato nová „Univerzální měnová jednotka“ vytvořena Monetárním úřadem pro digitální měny.

Co je to Monetární úřad pro digitální měny?

Tisková zpráva uvedla, že organizaci tvoří „suverénní státy, centrální banky, komerční a maloobchodní banky a další finanční instituce“…

DCMA je globálním lídrem v podpoře digitálních měn a inovací měnové politiky pro vlády a centrální banky. Členy DCMA jsou suverénní země, centrální banky, komerční a maloobchodní banky a další finanční instituce.

V podstatě to zní, jako by se tajná kabala mezinárodních bank a národních vlád spikla, aby nám vnutila tuto novou měnu.

Dále se uvádí, že „Universal Monetary Unit“ je „Crypto 2.0“ a ti, kteří ji vytvořili, doufají, že bude přijata „všemi skupinami v globální ekonomice.“

DCMA zavádí Universal Monetary Unit jako Crypto 2.0, protože zavádí novou vlnu krypto technologií pro realizaci systému veřejných peněz digitální měny, který poskytuje široký rámec pro přijetí a zahrnuje případy použití pro všechny skupiny v globální ekonomice.

Monetární úřad pro digitální měny samozřejmě není jediný, kdo na nové digitální měně pracuje.

Na CBDC pracuje 95% zemí světa, včetně všech evropských zemí, vyjma Dánska.

A překvapilo by někoho, že Bidenova administrativa vychvaluje potenciální výhody „digitální formy amerického dolaru“? Následující úryvek  je z oficiálních webových stránek Bílého domu .

Digitální měna centrální banky Spojených států (CBDC) by měla být digitální formou amerického dolaru. Přestože se USA ještě nerozhodly, zda zavést CBDC, pečlivě zkoumaly důsledky a možnosti vydání CBDC. Pokud by USA přijaly CBDC, mohlo by to přinést mnoho výhod, jako je usnadnění efektivních a levných transakcí, podpora lepšího přístupu k finančnímu systému, urychlení hospodářského růstu a podpora trvalého postavení USA v mezinárodním finančním systému.

Nemyslím si, že je náhoda, že vlády v celém západním světě vyvíjejí CBDC ve stejnou dobu.

A MMF dokonce sestavil obsáhlou příručku „na pomoc centrálním bankám a vládám po celém světě při přijímání CBDC .“

Mezinárodní měnový fond (MMF) sestavuje příručku digitální měny centrální banky (CBC), která má centrálním bankám a vládám po celém světě pomoci přijmout CBDC.

Zpráva MMF o přístupu k centrální bance o vývoji kapacity digitální měny, zveřejněná 10. dubna, nastiňuje víceletou strategii MMF na podporu přijetí CBDC, včetně vypracování živé příručky CBDC pro měnové orgány, kterou budou následovat.

Mnoho lidí  bude samozřejmě jásat, když budou tyto digitální měny spuštěny. Uvěří, že jejich zavedení je pro jejich dobro. Tak jak věří čemukoli ve stávající globalistické agendě.

Ale je třeba si uvědomit, že jakmile je použije každý, finanční soukromí bude téměř úplně ztraceno, pokud se zároveň podaří zrušit hotovost.

Úřady budou moci sledovat prakticky cokoli, co kupujete a prodáváte a jistě nebudou váhat použít tyto informace proti vám. Zde je třeba připomenout, že CBDC má být napojena na ID a sociální kredity.

Netřeba dodávat, že možnosti tyranie v takovém systému jsou zřejmé.

Dokážete si představit svět, kde vám bude dočasně zakázáno kupovat maso, protože jste za ten měsíc už vyčerpali své „uhlíkové kredity“?

Vaše „finanční privilegia“ by mohla být kdykoli omezena z rozmaru vládního byrokrata, a pokud jste velký průšvihář, můžete být trvale vyřazeni ze systému.

Samozřejmě, aby takový systém skutečně fungoval, musí být hotovost a další platební prostředky postupně zrušeny, a to se v současnosti v Evropě děje. Následující text pochází z oficiálních stránek Evropského parlamentu.

Aby se omezily transakce zahrnující hotovost a krypto aktiva, chtějí europoslanci omezit platby, které lze přijímat od lidí nabízejících zboží nebo služby. Stanovují stropy až do výše 7 000 EUR pro hotovostní platby a 1 000 EUR pro převody kryptoaktiv, kde nelze identifikovat klienta.

Nakonec budou limity snižovat, dokud nebude použití hotovosti téměř zcela odstraněno. Ostatně, původně se začínalo na 10 000 eur a původně navrhované snížení mělo jít až na 3000 eur.

To se zatím nepodařilo prosadit, ale je jen otázka času, než se krůček po krůčku dojde na 100 eur a posléze EU prohlásí, že hotovost je vlastně zbytečná.

Všichni jsou pomalu, ale jistě nuceni do nového digitálního systému, který ovládají železnou pěstí.

A většina lidí to udělá dobrovolně. Nedávný průzkum ukázal, že 70 procent Američanů je nyní „ve finančním stresu.“

Inflace, ekonomická nestabilita a nedostatek úspor způsobují, že stále více Američanů pociťuje finanční stres.

Asi 70 % Američanů přiznává, že se v těchto dnech cítí stresováni ohledně svých osobních financí, a většina – 52 % – dospělých v USA uvedla, že jejich finanční stres se od začátku pandemie Covid-19 v březnu 2020 zvýšil. Vyplývá to z nového průzkumu finanční důvěry CNBC Your Money, který byl proveden ve spolupráci se společností Momentive.

A jiné to samozřejmě nebude ani v ještě víc strádající Evropě.

Většině lidí je prostě jedno, že tyto nové digitální měny by mohly otevřít dveře velké digitální tyranii.

Chtějí jen být schopni platit své účty a zabezpečit své rodiny, a pokud jim naši politici řeknou, že tento nový systém je dobrý pro ekonomiku, budou všichni pro.

Ale ti z nás, kteří jsou vzhůru, vědí, že ve skutečnosti je to cesta do pekel.

Soustředění ještě větší moci do rukou mezinárodní elity je vždy špatný nápad a doufejme, že se nám podaří přimět více lidí, aby to pochopili.

ZDROJ

Chcem prispieť na chod stránky Jednotné nezávislé Slovensko

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *