13. júna 2024

PRIESKUM Denníka N: RIADNA FACKA Pre Naďa a Čaputovú. Takto po vojnychtivých papuliach nedostali od narodenia!

Zdielajte

SLOVENSKO: Až 86% Slovákov odmieta posielanie zbraní na Ukrajinu – riadna facka pre Naďa a Čaputovú! V Denníku N si urobili prieskum, z ktorého vyskakujú z okna. Neviem sa prestať smiať, skonštatoval v reakcii na najnovší prieskum neoliberálneho denníka podpredseda opozičného Smeru – SSD Ľuboš Blaha na sociálnej sieti. 

Neoliberáli toto nečakali

Denník N si dal agentúrou Ipsos vypracovať veľký prieskum v Česku a na Slovensku. Chceli tak rok od invázie Ruska na Ukrajinu porovnať postoje Čechov a Slovákov. Výsledky však provládnych novinárov určite príliš nepotešili. Prieskum totiž okrem iného zistil, že prezidentka Zuzana Čaputová je v Česku populárnejšia než na Slovensku, či to, že Česi Rusko tiež viac považujú za hrozbu.

Práve výsledky tohto najnovšieho prieskumu tak pobavili opozičného poslanca Blahu. „Vyšlo im, že iba 14% Slovákov chce posielať zbrane na Ukrajinu. Čiže – 86% to nechce! To len potvrdzuje, že Naď s Hegerom a Čaputovou nemajú nič spoločné s demokraciou, lebo zbroja Ukrajinu v priamom protiklade k tomu, čo si želá drvivá väčšina Slovákov. Asi na žiadnej inej téme v dejinách Slovenska sa nikdy nezhodlo 86% Slovákov. Ale na tomto áno – žiadne zbrane na Ukrajinu,“ píše politik na sociálnej sieti Telegram.

Kdepak soudruzi z juesej udělali chybu?

Podľa prieskumu Denníka N zároveň vyšlo, že až 42% ľudí považuje USA za hrozbu. A iba 14% za spojenca. „Kdepak soudruzi z juesej udělali chybu? Predpokladám, že tých 14% milovníkov amerických vojen bude tých istých 14%, čo chce posielať zbrane na Ukrajinu a viesť americký džihád proti Rusku. Sú ako kvapka v mori,“ prízvukuje smerák.

Podľa Blahu je to len izolovaná bublinka okolo Čaputovej, PS a Hegera, ktorá je v ťažkej menšine, ale majú v rukách médiá a mimovládky, a tak po 86% národa vyvreskujú, že všetci sme dezoláti, extrémisti a ruskí agenti.

Hegerove hoaxy a dezinformácie

„Do toho Heger ponižuje Slovensko trápnymi propagandistickými článkami do Foreign Affairs, kde šíri poplašnú správu, že Rusko sa chystá napadnúť strednú Európu. Ide o čistý hoax a konšpiráciu, územný spor medzi Ruskom a Ukrajinou sa odohráva 2 tisíc kilometrov od nás a Rusko nikdy ani len slovkom nenaznačilo, že by malo napadnúť Európsku úniu,“ hovorí Blaha.

Dodáva, že napriek tomu Heger veselo šíri bohapusté dezinformácie a americkí profesori sa chytajú za hlavu – ako upozorňuje český politológ Petr Drulak, vo Foreign Affairs sú zvyknutí na vedeckú argumentáciu, citáty, podklady, odborný slovník. „Lacné propagandistické zlátaniny Hegera a Fialu v takomto vážnom intelektuálnom prostredí pôsobí, ako by v miestnosti vrieskal nejaký domorodec z buša, ktorý dnes ráno objavil príbor. Toto je Heger! Strašná hanba!“

Liberálne médiá, komplet odtrhnuté od reality

A medzitým nás podľa Blahu liberálne médiá, komplet odtrhnuté od reality na Slovensku, kŕmia americkou propagandou a trápnym hejtom proti Smeru. „V Denníku N Šimečkov foter lustruje naše statusy a konštatuje, že „straníci Smeru súťažia o to, kto najlepšie napodobní Blahu.“ Takto vidí svet Progresívne Slovensko – všetci sme zlí len preto, že hovoríme svoje mierové názory a kritizujeme vládu a americké vojny. No chápete, komentovať politiku, to je úplná tragédia, to predsa politické strany nemajú robiť, my máme len ceriť jamky a sadiť stromy!,“ rozčertil sa smerák.

„Ulietavajú. Liberáli totálne ulietavajú. A už im to ukazujú aj ich vlastné prieskumy,“ uzavrel Blaha konštatovaním.

ZDROJUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *