21. júla 2024

POSVÄTNÉ SLOVO PRE CHAMELEONA PELLEGRINIHO: SOROS!

Zdielajte

SLOVENSKO: Nový čas: Pellegrini: Fico podľa neho už pred časom opustil priestor sociálnej demokracie a prešiel do extrémnejšieho prostredia, kam podľa neho cielia aj Ficove útoky na prezidentku Zuzanu Čaputovú. Ako líder Hlasu-SD doplnil, to nemôže tolerovať nik a aj on sám by sa bránil, ak by na neho niekto takto útočil.

Ako známe už v období po vražde Jána Kuciaka, Robert Fico vytiahol meno George Soros. Neskôr preniklo na verejnosť, že voči tomuto sa prudko ohradzovalo vtedajšie biznis krídlo Smeru, ktoré si na čele s Pellegrinim založilo Hlas.

Nie je ani tajomstvom, že Pellegrini bol nafotený, ako zadným vchodom navštevuje v Prezidentskom paláci Zuzanu Čaputovú. O počasí sa asi nebavili…

Zuzana Čaputová prijala v pondelok 22. februára 2021 v prezidentskom paláci expremiéra Petra Pellegriniho na základe jeho žiadosti. Stretnutie bolo neoficiálne. Predseda Hlasu prišiel zadným vchodom na limuzíne od exsmeráka Petra Náhlika.

K vyjadreniu Petra Pellegriniho, že Fico opustil priestor sociálnej demokracie vyvstáva otázka, že čo podľa Pellegriniho je tým správnym priestorom sociálnej demokracie? Bruselské ľúbivé ekotémy, resp. tie dúhové?

Nedávno sme boli svedkami stretu dvoch extrémov. LGBI komunity a Igora Matoviča. Ani od Čaputovej, ani od Pellegriniho sme nepočuli slová odsúdenia voči možnej výtržnosti ich chránených druhov, ktorých sa mohli verejne dopustiť, bez ohľadu na to, či Matovič prišiel provokovať.

Čo hovorí Trestný zákon o Výtržnosti?

(1) Kto sa dopustí slovne alebo fyzicky, verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom hrubej neslušnosti alebo výtržnosti najmä tým, že

a) napadne iného,

b) hanobí štátny symbol,

c) hanobí historickú alebo kultúrnu pamiatku,

d) hrubým spôsobom ruší priebeh verejného podujatia, najmä nedovoleným použitím pyrotechnického výrobku, násilným poškodením sedadla alebo časti športového zariadenia slúžiacej na oddelenie sektorov, vhodením nebezpečného predmetu na športovisko alebo na iné miesto konania podujatia alebo

e) vyvoláva verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku alebo vykonávaním sexuálneho exhibicionizmu alebo iných patologických sexuálnych praktík,

potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

(2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) z osobitného motívu,

b) závažnejším spôsobom konania,

c) v prítomnosti skupiny osôb mladších ako osemnásť rokov,

d) na chránenej osobe, alebo

e) hoci bol za taký alebo obdobný čin v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch odsúdený alebo v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutý.

Nedopustil sa výtržnosti minimálne jeden z rozbesnených prostestujúcichSlov odsúdenia voči agresívnym občanom sme sa nedočkali ani od Čaputovej, ani Pellegriniho.

Na záver prejdime k podstate

Prečo Pellegrini v čase, keď Fico ešte bol predsedom vlády (2018), tesne pred podaním demisie a po slovách o Sorosovi, neodmietol prijať post predsedu vlády, ale poslušne ďalšie 2 roky sa nechal “vyživovať” Smerom? Počas jeho “premiérovania” a postu podpredsedu Smeru sa nikdy neozval, že sa mu niečo nepáči.

TAKŽE PELLEGRINI S JEHO BRUSELSKÝM LIBERÁLNYM HLASOM JE DNES POSLEDNÝ, KTORÝ BY SA MAL NA ADRESU FICA OZÝVAŤ.

Všetci dnes už vedia, dokonca aj jeho bývalí potenciálni voliči, že jeho ambície prevyšujú jeho politické zručnosti a podobne ako nebol schopný v úlohe jednotky na kandidátke Smeru vyhrať voľby, podobne aj dnešné lavírovanie a hra na “slušného a zmierlivého” robí z neho len ďalšieho poskoka Prezidenstkému palácu. Nie je pochýb, že by určite do tejto spoločnosti, ktorá okupuje “Pionierský dom” zapadol.

Poslednou otázkou na Pellegriniho by bola: Podporuje, alebo nepodporuje budúcu vládu Ódora? O budúcom premiérovi sa vyjadruje v superlatívoch, avšak odmienúť podporiť jeho vládu, je opäť len falošná opozičná hra pre voličov.

ZDROJUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.


Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *