24. júla 2024

Kto je zločinec George Soros, jeho potomkovia, predkovia, väzby

Zdielajte

Na Slovensku sú aktivity Sorosa spájane so stranami opozície: SaS, OĽANO-NOVA, SDKÚ, Most-Híd. Avšak posledné roky sa tešia jeho mimovládky aj dotáciam od vlády Roberta Fica. Iveta Radičová viedla Sorosovú nadáciu Otvorená spoločnosť, do ktorej naliala množstvo peňazí Slovákov počas svojej vlády. 

Členovia strany SaS sa opakovane zúčastňujú akcií organizovanými Nadáciou Otvorená spoločnosť – Sorosa.

Medzi Sorosové poslušné a ochočené ovečky napríklad patria:
Martin Bútora (hlavný poradca Kisku), František Šebej, Štefan Hríb, Daniel Lipšič, Iveta Radičová, Pavol Demeš, Eduard Kukan, Ivan Mikloš, Peter Osuský(SaS, OKS), Fedor Gál, Grigorij Mesežnikov, Mikuláš Dzurinda(SDKÚ), František Mikloško, Juraj Smatana, Ondrej Starinský, Miroslav Lajčák(SMER-SD), Miroslav Kusý, Zuzana Wienková, Michal Havran ml., Martin Macko, Ján Orlovský,atď.

O zločincovi Sorošovi:
Vlastným menom Gyorgy Schwartz je židovský miliardár, maďarského pôvodu. Je verejnou tvárou židovsko-chazarského rodinného klanu multimiliardárov – rodiny Rotchschildovcov a vykonavateľom ich aktivít. Vo svete presadzuje ich záujmy a ciele. Stál napríklad za financovanim kampane Baracka Obamu, Hilary Clintonovej. Taktiež za financovaním viacerých umelo vytvorených revolúcií – naposledy Majdan na Ukrajine. Soros v roku 1989 pomohol financovať “zamatovú revolúciu” vo vtedajšom Československu.

Dátum 16. september 1992, v Británii známý ako Čierna streda. Deň, kedy špekulanti rozbil Britskú libru. Občanom Anglicka poklesla hodnota peňazí a majetku o 15% a toto bol zárobok pre Sorosa a Rothschildovcov. Soroš na tomto finančnom podvode zarobil svoju prvá bilión libier (1 000 0000 000 000). Na mizinu priviedol pracujúcich britských občanov, ktorých nehnuteľnosti a úspory stratili zo dňa na deň obrovskú hodnotu. Angličanov roky predtým za čias Napoleóna podvodom s Librou boli okradnutí priamo rodinou Rotchschildovcov.

V roku 1997 takmer zruinoval ekonomiku Thajska a Malajzie.
Vo Francúzku bola Sorošovi vymeraná pokuta 2,9 milióna dolárov za zneužitie dôvernej informácie pre vlastné obohatenie.
V roku 1998 sa vďaka Sorošovým špekuláciám takmer zrútila ruská ekonomika. Vtedajší predseda kongresového výboru pre bankovníctvo Jim Leach to charakterizoval ako jednu z najväčších lúpeží v dejinách. Keď si Rotchschildovci vyberú nejakú krajinu ako terč pre zmenu režimu, vždy začína tým, že tam vytvoria prostredníctvom nebankoviek financovaných Sorosovou Otvorenou Spoločnosťou – `tieňovú vládu` – často už vopred sformovanú v zahraničí – pripravenú prebrať moc, hneď ak sa naskytne príležitosť.

Soros v roku 2015 pripustil, že jeho snahy v Európe sú zamerané na zničenie hraníc jednotlivých štátov na tomto kontinente.

V posledných rokoch sa Soros zameriava na poskytovanie grantov cez jeho Open Society Foundations pre rôzne neziskové organizácie, ktoré sú v skutočnosti komerčné s cieľom zarobiť. Za posledné roky je zameraný aj na podporu imigrácie a premiešanie rás a národov s cieľom naplniť Kallergiho plán.

Tu si môžte prečítať oslavný článok na Sorosa od Židovskej sionistky Jany Shemesh:
https://dennikn.sk/210387/george-soros-spekulant-filantrop-a-vizionar-demonizovany-konspiratormi/

https://web.archive.org/web/20190308093506/https://www.idemvolit.sk/899-kauza/financny-podvodnik-george-soros-a-jeho-babky-na-slovensku/

Viac tu:
https://www.mojevideo.sk/video/3b96a/soros_nevie_kde_je_slovensko.html

ZDROJUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *