Robert Fico: Máte hypotéku a ešte vám banka neposlala „pozdrav“? (VIDEO)

0

SLOVENSKO: „Banky už rozposielajú ľuďom listy, že splátky hypoték budú o 50-60 percent vyššie!“ Avizuje predseda SMERU – SSD Robert Fico na sociálnej sieti.

„Slovákov a Slovenky Heger s Matovičom, Sulíkom a Kollárom poriadne vytrápili a ich peňaženky dostali za posledné tri roky mimoriadne zabrať, keďže na všetko ostali sami a štát ako keby ani neexistoval. Toto sa musí zmeniť!“ Tvrdí Robert Fico.

Aj dvakrát viac

„Banky ľuďom chladnokrvne rozposielajú listy, že budú platiť aj dvakrát viac, lebo oni chcú svoje miliardové zisky a spoliehajú sa, že im to opäť prejde, ako keď si u Matoviča vybavili zrušenie bankového odvodu. Stačilo chamtivosti, musí nastúpiť solidarita a zodpovednosť, aby slovenské rodiny neprišli o svoje domovy!“

Čo platiť najskôr

„Ak by sme sa na tento problém len nečinne prizerali, potom by sme boli zbytoční ako všetci ostatní politici. My sa hypotekárnemu problému staviame čelom a prichádzame s riešením, ktoré je potrebné ako soľ, ako pre naše domácnosti, tak aj pre naštartovanie stavebníctva!

My nedovolíme, aby boli Slováci postavení pred Sofiinu voľbu, či zaplatiť hypotéku, energie alebo jedlo.“ Vyhlásil predseda Smeru – SSD.

ZDROJ:  FB Robert FicoPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *