Arogancia neschopného parazita Hamrana nepozná medze! Roman Michelko

0

Prezident policajného zboru Štefan Hamran, pred spravodlivosťou niet úniku!

Hamran sa vyhráža odchodom. Lebo ako dospelý a svojprávny človek, náš šéf polície, náčelník spravodlivých, zrejme nevie, že keď chce odísť zo zamestnania, stačí sa vziať a podať výpoveď. K sporu medzi ním a ministrom vnútra Ivanom Šimkom sa v pravidelnom videu vyjadril aj známy politológ Roman Michelko. Ktorý sa nedávno ocitol na volebnej kandidátke SNS. A treba povedať, že Štefana Hamrana moc nešetril.

Hamran sa vyhráža odchodom
Lebo podľa neho a jemu podobných, chce Šimko spolitizovať políciu. Keď vyžaduje, aby „naši chlapci“ pri svojich „elitných vyšetrovaniach“ dodržiavali zákon. Smutné, no..

„Nikdy predtým nestál na čele slovenskej polície niekto tak spolitizovaný ako Hamran. A nikdy sa nestalo ani to, aby nejaký úradník podriadený ministrovi vnútra, vyzýval prezidentku, aby odvolala ministra z funkcie,“ uviedol Michelko a dodal:

„Šimka sa zastávať nebudem, lebo to, ako sa obhajuje je viac ako trapné. No Hamranova arogancia nemá hraníc. Dokonca hrozí abdikáciou. Preboha veď nech to urobí!

Kto porušuje zákony

Roman Michelko sa vyjadril i k tomu, že okrem toho, Hamran vyzýva aj na odvolanie šéfa SIS, čo už absolútne nie je v jeho kompetencii. A už vôbec nie ani morálnej, keďže podľa Michelka,

„Hamran kryje tie najhoršie zločiny Lipšica, Matoviča a svojich „čurillovcov. A NAKA a ÚŠP sa pod vedením Mikulca, Hamrana, Lipšica a Danka premenili na úplné choré zložky v štáte.“

Tomuto tvrdeniu sa dá dať len za pravdu, minimálne raz do mesiaca sa verejnosť dozvie, že „naši chlapci,“ či najnovšie eso(vyšetrovateľka od prokurátora Repu) NAKA, porušili zákon. A nedozoruje ich pritom nik iný, ako ÚŠP na čele s právoplatne odsúdeným danielom Lipšicom.

Politruk

Autorka textu dodáva, že je treba podotknúť aj to, že Hamran sa ani slovkom nevyjadril, keď napríklad Matovič vyhlásil, že to, kedy budú voľby, v našom „peknom právnom štáte,“ nezávisí od ústavnej obyčaje, ústavy, či vôle občanov.

Ale od toho, kedy OCTK stihnú pozatvárať všetkých, ktorých treba. Alebo jeho slovami „budú čo najneskôr, aby polícia ešte mohla konať.“ Prečo sa vtedy pán Hamran nepostavil pred kamerami a dôrazne neprotestoval?

„Hamran nie je viac, ako jeden politický parazit, ktorý je na svojom mieste len z milosti Matoviča a Mikulca. Každý slušný policajt sa ho stráni a štíti,“ uzavrel Michelko.

Pár slov od JNS

Hamran je typický príklad arogantného neschopného parazita, ktorý sa živí na nevedomosti a strachu svojich čitateľov. Jeho články sú plné lží, polopravd a manipulácií. Jeho cieľom nie je informovať, ale dezinformovať a rozdeľovať spoločnosť.

Nemôžeme dovoliť, aby takíto ľudia ako Hamran ovplyvňovali verejnú mienku a ohrozovali zdravie a životy ostatných. Musíme sa postaviť proti jeho lžiam a ukázať mu, že sme silnejší ako on. Musíme sa držať spolu a dodržiavať opatrenia, ktoré nám odporúčajú odborníci. Len tak môžeme prekonať túto krízu a vrátiť sa k normálnemu životu.
„`

E-Report/JNS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *