25. apríla 2024

Eduard Chmelár: MATOVIČ JE OTEC KANALIZÁCIE SLOVENSKEJ POLITIKY. Televízia TA3 dnes opäť klamala, keď uviedla, že predstavitelia Smeru-SSD fyzicky zaútočili na Igora Matoviča.

0

E. Chmelár: BIEDA POLITICKY ANGAŽOVANÝCH UMELCOV

Na toto nemám slov, azda len, že slovenská politika je čistá psychiatria. Ak mohol byť tento pacient premiérom, tak som jednoznačne za zavedenie psychotestov ako podmienky pre vstup do vysokých ústavných funkcií. Podotýkam, že ústavné je odvodené od Ústavy SR, nie od psychiatrického ústavu. Ak máte na to žalúdok, pozrite si to do konca, toto je definitívna kanalizácia slovenskej politiky. Je dôležité si uvedomiť, že to bol práve Igor Matovič, ktorý priviedol verejný život na Slovensku do stavu, v ktorom sa nepolemizuje, ale uráža, v ktorom namiesto argumentov padajú nadávky. Ak takíto ľudia určujú vzorce správania, nečudujme sa, ako to na Slovensku vyzerá.

A ešte jedna poznámka. Televízia TA3 dnes opäť klamala, keď uviedla, že predstavitelia Smeru-SSD fyzicky zaútočili na Igora Matoviča. Údery päsťou smeráckeho mládežníka Richarda Glücka určite neboli v poriadku, ale vo videu jasne vidieť, že im predchádzalo Matovičovo kopnutie do Kaliňákovho hrudníka. Samotný Kaliňák sa s nikým nepobil, iba sa usiloval (neúspešne) spacifikovať nepríčetného Matoviča. Milé médiá hlavného prúdu, časy, keď ste mali monopol na informácie, sa minuli. Ľudia si teraz sami dokážu porovnať, kde je pravda a ako veľmi zavádzate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *