23. apríla 2024

Video-Ľuboš Blaha: Rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete – vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

0
Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete - vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete - vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

Milí priatelia,

dopoludnia som mal búrlivý duel s Alojzom Hlinom v Startitup, v najbližších dňoch to uverejnia, máte sa na čo tešiť

  1. Až teraz sa dostávam k internetu a už aj cestujem k Lučencu, kde máme dnes verejné stretnutie v obci Buzitka – teším sa na vás.
  2. Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete – vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.
  3. Hovoril som aj o tom, prečo nemôže fungovať tzv. americký sen. A prečo platí, že čím je človek starší a skúsenejší, tým ho to viac ťahá k ľavicovým a národným hodnotám.
  4. Hovorili sme o oligarchoch z Esetu aj o liberálnej cenzúre. Aj o tom, prečo je Slovensko na križovatke – chceme viesť normálny život so Smerom alebo skúšať dúhové experimenty s PS?
  5. Otvorili sme množstvo tém, o ktorých je v médiách hlavného prúdu zakázané hovoriť, nech sa páči,

Zostrih: Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete – vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

Celý Rozhovor: Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete – vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

Pripájam môj rozhovor s Pavlom Kapustom na portáli Na palete – vysvetľoval som, že PS nie sú len extrémisti, ale aj neskúsení diletanti. Slovensko si nemôže dovoliť éru ďalších Matovičov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *