Politológ Eduard Chmelár v rozhovore s redaktorkou spravodajského portálu Online Tu a teraz Erikou Vincourekovouo.

0
Politológ Eduard Chmelár v rozhovore s redaktorkou spravodajského portálu Online Tu a teraz Erikou Vincourekovouo tom, čo sa tu deje a čo môže nastať po víťazstve progresívcov vo voľbách.

Politológ Eduard Chmelár v rozhovore s redaktorkou spravodajského portálu Online Tu a teraz Erikou Vincourekovouo tom, čo sa tu deje a čo môže nastať po víťazstve progresívcov vo voľbách.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


V poslednej dobe sa veľa hovorí o progresívnych politických stranách, ktoré majú ambíciu zmeniť Slovensko k lepšiemu. No sú to naozaj tí, ktorí nám prinesú prosperitu, spravodlivosť a demokraciu? Podľa politológa Eduarda Chmelára nie. V rozhovore pre Online Tu a teraz tvrdí, že progresívci sú len skupina ľudí, ktorí sa snažia presadiť svoje záujmy a ideológie bez ohľadu na realitu a potreby občanov. Chmelár tvrdí, že progresívci nie sú schopní riadiť štát, pretože nemajú žiadnu víziu ani stratégiu, ako riešiť závažné problémy, ktorým čelíme. Podľa neho sú to len populisti, ktorí sa uchýlia k ľahkým a populárnym riešeniam, ako je zvyšovanie daní, rozdávanie peňazí alebo podpora menšín. Chmelár varuje, že ak by progresívci zvíťazili vo voľbách, mohlo by to mať katastrofálne následky pre Slovensko. Tvrdí, že by sme sa ocitli v situácii, kedy by štát nemal dostatok peňazí na financovanie základných služieb, ako je zdravotníctvo, školstvo alebo sociálna starostlivosť. Navyše by sme boli vystavení tlaku zo strany Európskej únie a iných medzinárodných organizácií, ktoré by nám diktovali, ako máme žiť a čo máme robiť. Chmelár tvrdí, že progresívci sú nebezpeční pre našu suverenitu a identitu. Preto vyzýva občanov, aby si dobre premysleli, komu dajú svoj hlas vo voľbách.

Celý rozhovor tu:

Chmelár tvrdí, že progresívci sú nebezpeční pre našu suverenitu a identitu. Preto vyzýva občanov, aby si dobre premysleli, komu dajú svoj hlas vo voľbách.

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *