Hamranovi chrapúni dnes „navštívili“ Huliaka a Tarabu

0

Hamranovi chrapúni dnes „navštívili“ Huliaka a Tarabu


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: medvedar/blog Pravda

Chrapúnske metódy „práce“, ktoré sa rozmohli po nástupe Hamrana do funkcie policajného prezidenta zrejme budú trvať až do posledných minút jeho pobytu na prezidentskej pozícii. Dnes dopoludnia „navštívili“ pracovníci NAKA bydliská novozvolených poslancov za SNS z veľmi pofidérnych dôvodov. Ktosi napr. na Ing.Huliaka napísal udanie, že osočuje LGBTI. Nestojí to za komentár. Každému absolventovi základnej školy je jasné, že Hamranovci prišli Ing.Huliaka a Ing.Tarabu šikanovať, provokovať, zastrašovať. Prišli, aby demonštrovali, že ešte stále majú služobné zbrane a služobné odznaky a ešte stále majú moc zadržiavať prípadne používať hmaty a chvaty…Pandúrom od Hamrana sa podaril malý úspech-v dôsledku akcie NAKA nestihol Ing.Huliak prísť na podpis koaličnej dohody.

Hamranovci sa aj dnes ukázali nie ako seriózne úradné osoby ale skôr ako žitnoostrovskí beťári, predvádzajúci svoje „tetovačky“ a svaly. Infantilné črty osobnosti, ktorá stále stojí na čele polície sú aj z dnešnej akcie viac ako zjavné. Bohužiaľ, tá väčšina normálnych policajtov ich ani dnes nedokázala stlmiť či eliminovať. Na to, aby ku chlapčenským siláckym činom už nedochádzalo, bude potrebná rýchla a rázna očista. A na to, aby k nej rýchlo a rázne došlo, bude potrebná expresná inštalácia novej vlády. Nota bene vlády, čo vznikla na základe vôle ľudu v septembrových parlamentných voľbách.

Šikanovanie novozvolených poslancov, pravdepodobne aj nových členov slovenskej vlády bolo oznámené na brífingu po podpise Koaličnej dohody. Zaujímavé, že zástupcovia médií sa neunúvali zistiť podrobnosti okolo dnešnej akcie NAKA od prítomných obetí šikany a ich kolegov.. Na túto tému nepadla ani jedna jediná novinárska otázka. Zato na margo smiešnej podpisovej akcie bratislavskej kaviarne proti Ing. Huliakovi sa novinári domáhali vyjadrenia dva či tri krát.

Ing.Huliak vo voľbách dostal takmer 60 tis. preferenčných hlasov. Petíciu proti nemu podpísalo 25 tis. občanov /podpisy sa nepreverovali a počet je určite nadhodnotený/. Bratislavská kaviareň sa teda bude musieť ešte trochu ponamáhať, aby sa počtom aspoň vyrovnala tým, čo Ing. Huliakovi dali dôveru….

Zatiaľ nič nové v mediálnej a politickej proti-slovenskej bubline. Policajná šikana, nátlakové akcie „aktivistov“, deformované správy z pravicových médií. Nová vláda bude s tým mať roboty ako na kostole. Želám jej, aby sa čo najskôr ujala funkcií a začala to tu dávať do poriadku.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *