Hlina si poriadne kopol do Matoviča. TOTO veru šéf nového „Slovenska“ určite nečakal

0

Hlina si poriadne kopol do Matoviča. TOTO veru šéf nového „Slovenska“ určite nečakal


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Muž tisícov tvári, psychopat či bezdomovec, ale aj geniálny manipulátor, neochvejný bojovník proti mafii a zlodejom, extrémne pomstychtivý človek i… Taký je podľa našich politikov predseda hnutia Slovensko, ktoré sa premenovalo z Obyčajných ľudí a priateľov. Možno sa tak stalo aj preto, že už malo viac nepriateľov ako priateľov, a že v jeho radoch nie sú takmer žiadni „obyčajní“ ľudia, a už vôbec nie nezávislé osobnosti. Všetci tam sú totiž závislí od jediného muža – Igora Matoviča.

Šesť politických kabátov Alojza Hlinu

To, že si svoje hnutie OĽaNO a priatelia nechal Igor Matovič premenovať na Slovensko narazilo hneď od počiatku na istý odpor. Najskôr sa ozvali iba zástupcovia strany MySlovensko, teraz už aj Alojz Hlina, politik, ktorý má v skrini poriadne množstvo straníckych kabátov. Však posúďte – začínal v Strane Mladých demokratov, odkiaľ plynulo prešiel do Matovičovho OĽaNO, z ktorého však čoskoro zdupkal do Občania Slovenska. Ani tam ale nebol spokojný, a tak sa presunul do KDH, kde robil aj predsedu strany, potom si to namieril do Dobrej voľby a umiernených, aby napokon skončil v náručí liberálov z SaS.

Neviem, kto príde do krajiny, kde „predseda Slovenska“, ktorý ukradol titul, vytuneloval štátne milióny na svoju politickú eseročku, bude s penou okolo úst hovoriť v parlamente o červených tangáčoch.Alojz Hlina, člen strany SaS

Ak to dobre spočítate, tak v jeho skrini mu visí už šesť politických kabátov. Ale poďme radšej k Igorovi Matovičovi a jeho Slovensku, o ktorom napísal Alojz Hlina status, kde sa zamyslel nad všetkým možným týkajúcim sa nielen samotného Igora Matoviča, ale aj novým názvom jeho hnutia. „Slovensko má svojich zástupcov v slovenskom parlamente. V zásade nie je nič logickejšie ako to, že v slovenskom parlamente sú zástupcovia Slovenska. Áno, ale až kým neprišiel Matovič. Teraz budeme počúvať, že poslanci Slovenska v parlamente urobili to, či hento. A čo my poslanci, ktorí nie sme poslancami Slovenska? Koho poslancami sme potom my?“ pýta sa hneď v úvode Hlina.

Matovič robí „Slovensku“ skvelé meno

„Ak Matoviča do ďalšieho volebného obdobia nezvolia do parlamentu, potom budeme hovoriť, že zástupcovia Slovenska nie sú v slovenskom parlamente? Už naozaj nebláznime,“ smeje sa liberál, ktorý vzápätí spomína na to, čo sme dovolili excentrickému politikovi Matovičovi. „Nechali sme Matoviča vybrať od štátu cca 50 mil. eur na jeho politickú eseročku, nechali sme Matoviča v parlamentnej demokracii mať stranu, ktorá mala štyroch členov, nechali sme si ním vládnuť, aj s jeho ukradnutou diplomovkou a so schopnosťami karpatského Houdiniho. Niektorí politici kradnú, a Matovič nám teraz ukradol názov Slovensko,“ konštatuje pohoršene Hlina a dodáva, že Ministerstvo vnútra nám odkazuje, že nič nemohlo robiť, len ho zaregistrovať.

Niektorí politici kradnú, Igor Matovič nám teraz ukradol názov Slovensko.Alojz Hlina, člen strany SaS

Necháme teraz premenovať nejakú stranu na Ježiš Kristus? Máme teraz nahovoriť niektorú z tých spiacich strán, nech sa premenujú na Nemecko? Alebo na Európska únia? Potom počkať na žalobu a prehrať nejakú arbitráž, aby sa vytvoril právny podklad pre naše ministerstvo, že politická strana sa v normálnom svete nemôže volať Slovensko?“ sarkasticky komentuje absurdnú situáciu Hlina a dodáva, že by sme mali o to naše Slovensko zabojovať, pretože už sme tých chýb narobili naozaj dosť. Alojz Hlina sa na konci statusu dokonca obracia aj na právnickú obec.

Predseda Slovenska ukradol titul

Je alebo nie je niekto z vás schopný napísať kvalifikované podanie na súd s tým, aby súd zaviazal Ministerstvo vnútra zrušiť zápis politickej strany pod názvom Slovensko? Ak sa nik iný nenájde, koho v mene sa toto podanie podáva, pokojne to môže byť aj v mojom mene. V mojom prípade môže byť to podanie ešte o niečo dôvodnejšie, nakoľko konanie Matoviča a ministerstva nás priamo poškodzuje,“ prízvukuje Hlina, ktorý priznáva, že podniká v cestovnom ruchu.

„Neviem, kto príde do krajiny, kde „predseda Slovenska“, ktorý ukradol titul, vytuneloval štátne milióny na svoju politickú eseročku, bude s penou okolo úst hovoriť v parlamente o červených tangáčoch. Do takých krajín sa nechodí na turistiku, o takýchto krajinách sa skôr či neskôr dozvedáte len z reportáží novinárov v modrých helmách,“ zakončil Alojz Hlina svoj poriadne ostrý antimatovičovský a „antislovenský“ status.

Zdroj: FB / Alojz Hlina/eReport


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *