21. júla 2024

Luboš Blaha: REAKCIA NA INKVIZÍTOROV Z KDH. Zvesil som Čaputovú

Ľuboš Blaha: MIER, MIER A EŠTE RAZ - MIER!

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Prvý deň v úrade a už ma aj idú odvolať – to bude zrejme Guinnessov rekord

 1. Poslancov KDH som tak rozčertil tým, že som zvesil Čaputovú a vlajku EÚ nahradil slovenskou zástavou, že ma chcú odvolať.
 2. Tým len potvrdzujú, že stredovek pre nich ostáva najväčšou inšpiráciou a ďalej by najradšej upaľovali každého, kto má iný názor.
 3. Chápem, že ich rozzúrilo, že som vo svojej kancelárii vyvesil zástavu Slovenskej republiky, pretože oni Slovensko nenávidia. KDH ani len nehlasovalo za Ústavu a hlasovali proti Deklarácii zvrchovanosti.
 4. Neexistuje žiadna povinnosť mať v kancelárii vyvesenú zástavu Európskej únie. Pre mňa je na prvom mieste Slovensko, budú sa s tým musieť zmieriť.
 5. A už vôbec neexistuje povinnosť mať v kancelárii obraz Zuzany Čaputovej. Nejde o štátny symbol.
 6. Che Guevara je celosvetovo uznávaný symbol boja za slobodu. V kubánskej revolúcii pomohol zvrhnúť diktátorský režim.
 7. O pár dní mi vyjde knižka o tomto revolucionárovi, dúfal som, že mi na knižku zase urobia reklamu v Denníku N ako naposledy pri Leninovi, ale predbehlo ich KDH – ďakujem
 8. Do svojej kancelárie som si dovolil umiestniť drevorezbu Dukly, pretože si vážim odkaz našich osloboditeľov od fašizmu – asi aj to KDH-ákom vadí, zjavne majú bližšie k tým, čo proti našim osloboditeľom bojovali.
 9. A určite im prekáža aj Ľudovít Štúr a jeho kniha o Slovanoch, ktorú som si vystavil – ďalší dôkaz toho, ako veľmi KDH nenávidí Slovensko a naše dejiny.
 10. V kancelárii mám aj fotky svojich detí – tam očakávam útoky skôr od Progresívcov, veď čo si to dovoľujem, vystavovať si rodinu.
 11. Verím, že busta Samuela Jurkoviča nevadí nikomu – zakladateľ prvého úverového družstva na svete si zaslúži našu úctu.
 12. Som hrdý Slovák a nikdy sa nebudem hanbiť za velikánov našich dejín ani za našu zástavu.
 13. A rovnako som hrdý ľavičiar a nikdy sa nebudem hanbiť za symboly ľavice, vrátane Che Guevaru.
 14. Jediné, za čo sa hanbím, je KDH, ktoré sa správa, akoby tu nebol rok 2023, ale rok 1942. Akoby sme nemohli mať iný názor.
 15. Vážení kolegovia, prosím, uvedomte si, že nielenže máme slobodu prejavu, ale ešte sme aj s našimi názormi vyhrali voľby. Tak sa prebuďte a prestaňte sa správať ako poslední fašisti.

Krásny deňDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *