Video- J. Laššáková: Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov – časť 16

0

Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov - časť 19


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


„Naši chlapci 1.“ V dobe, ktorá je úspešne za nami, sa vykryštalizovali charaktery. Niektoré tak, niektoré onak. Pravdou však zostáva, že ešte stále sme rozdelení, pretože predstavitelia bývalej vládnej moci a im spriaznené médiá šíria dodnes demagógiu. Kedy to skončí – ťažko povedať. Faktom však zostáva, že pokým občan nebude mať ucelené informácie aj o postavení tzv. našich chlapcov v rámci trestného konania, stále budú môcť tvrdiť, že boli rytieri na bielych koňoch chrániacich materiálny právny štát. Opak je však pravdou – veď posúďte sami. V tomto videu si rozoberieme postup, ako začalo celé ich trestné stíhanie.

V minulosti sme boli svedkami mnohých udalostí, ktoré ovplyvnili našu spoločnosť. Nie všetci sme sa na ne pozerali rovnako. Niektorí ľudia sa správali lepšie, iní horšie. Ale jedno je isté: ešte stále nie sme zjednotení, pretože tí, ktorí boli predtým pri moci a ich médiá, nás klamú a manipulujú. Nevieme, kedy to prestanú robiť. Ale vieme, že musíme byť informovaní o tom, čo sa deje s tými, ktorých volajú našimi chlapcami a ktorí sú obvinení z trestných činov. Nemôžeme im veriť, keď hovoria, že boli hrdinami a obhajcami právneho štátu. Pravda je úplne iná – pozrite sa na toto video, kde vám ukážeme, ako začali ich problémy so zákonom.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *