29. februára 2024

Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov – časť 29. Aj keď klamať sa nemá, mnohí to robia. Vlastne, skoro všetci.

0

Judita Laššáková


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Aj keď klamať sa nemá, mnohí to robia. Vlastne, skoro všetci. Dokonca som niekde čítala aj toto:

„Ak sa Ťa žena spýta, ako vyzerá – môžeš klamať. Ale ak sa Ťa spýta, ako vyzerá iná žena – klamať musíš!“
Lenže nie je klamstvo ako klamstvo. Kým v prípade postavy a vizáže je možno niekedy vhodné nepovedať celkom pravdu, vo veciach verejných klamstvo nie je namieste! Hlavne, ak ide o záverečnú otázku v tomto videu:

Klamstvo je zlá vec, ktorá môže spôsobiť veľa problémov. Niektorí ľudia klamú, aby sa vyhli zodpovednosti, iní klamú, aby získali výhodu, a ďalší klamú, aby si udržali dobrý obraz. Ale klamstvo sa väčšinou skôr či neskôr odhalí a potom nasledujú následky. Klamstvo môže poškodiť dôveru, vzťahy, reputáciu a sebavedomie. Klamstvo môže tiež ovplyvniť naše rozhodovanie a správanie. Preto je lepšie hovoriť pravdu, aj keď je to niekedy ťažké alebo nepríjemné. Pravda nás oslobodzuje a robí nás čestnými a dôveryhodnými. Pravda je základom spravodlivosti a demokracie. Pravda je to, čo nás robí ľuďmi.

V tomto videu sa dozviete viac o tom, prečo klameme, aké sú typy klamstiev, ako rozpoznať klamára a ako sa vyhnúť klamstvu. Pozrite si ho a zistite, ako môžete byť pravdivejší vo svojom živote.

InfoVojna/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *