12. apríla 2024

Keby povedal Harabin to čo Korčok, tak ho dezinfo média upália!

0

Keby povedal Harabin to čo Korčok, tak ho dezinfo média upália!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Tento článok nie je primárne o Harabinovi,  avšak je potrebné to povedať nahlas!

Ak by Harabin povedal o médiach to, čo si dovolil povedať Korčok, tak Hrabin by bol týmito zapredaneckými médiami doslova a do písmena, mediálne „zaživa“ ukrižovaný!

A o čo ide? Nuž „LEN“ o takúto maličkosť!

Pekne po poriadku!

Keď už aj redaktor Denníka N, ktorý robil predvolený prezidentský rozhovor s Ivanom Korčokom (IK), doslova dostával triašku a úplne mu odišla reč, totálne mu z toho vypol redaktorský mozog, keď mu IK odpovedal na jednu z otázok, tak potom sa jedná resp. ide o veľmi vážnu vec!

A aby bolo čitateľovi jasné, o čo presne ide, tak ja si dám tu námahu a prepíšem doslova, celú tú časť ich rozhovoru (4:13 minúty), ktorá je pre dnešný môj článok podstatná resp. najpodstatnejšia, aby občan-volič presne a na základe neskreslených a nijako neupravených faktov pochopil, aký si IK dal vlastný knokaut a prečo je po tomto, už úplne, absolútne nevoliteľný pre žiadneho demokraticky zmýšľajúceho obyvateľa SR.

Nech sa páči:

Moderátor Denníka N Dušan Mikušovič (DM): – „…otázka súvisí s tým, že redaktor eREPORTu, médium, ktoré ja nemám problém označiť povedzme, že provládne, nahral video, že mu nebolo umožnené zúčastniť sa vašej tlačovky, na ktorú si poslali akreditáciu a to je redaktor, ktorý nahráva také ľúbivé rozhovory s vládnymi politikmi. Ja som, moji kolegovia boli svedkami toho, ako tlieskal po prejave Tomáša Tarabu v parlamente, na druhú stranu, napriek tomu profilu, ktorý majú, nie je to tak, žeby mali ste vy strpieť aj účasť takéhoto redaktora na tlačovke?

IK: – „NIE! Lebo toto nie je médium. Nemajú tam čo hľadať. Ja chcem k tomu dopovedať to, že kým predseda Vlády zvoláva Bezpečnostnú radu, aby vyvolal dojem, že Slovensko bude zatiahnuté do III. sv. vojny so Západu, ja by som zvolal Bezpečnostnú radu kvôli tomu, čo sa tu deje v mediálnom priestore. V mediálnom priestore sa deje to, že šíritelia dezinformácií, tí, ktorí naozaj stavajú veci na hranu, tak tí sú dnes dávaní na jednu úroveň s médiami, ktoré pracujú v rámci zákona, s redakčnou zodpovednosťou, s transparentnou štruktúrou…tak to je…to znamená, že demokracia sa musí aj brániť. Brániaca demokracie je to, že na tlačové konferencie majú mať prístup absolútne všetci, majú sa všetci právo pýtať otázky, ale majú to byť média lebo aj pre ne platia zákony a toto média nie sú“

DM: – „Ak aj prijmem tento argument, kto je arbitrom toho čo je, čo nie je médiu? A či nie je príliš klzká plocha, keď sa na ňu vydáte vy, povedzme ako prezidentský kandidát, keď to budete hovoriť. Jednoducho, že či demokratické inštitúcie alebo demokratická krajina by nemala mať iný typ inštitúcií, ktorý to bude posudzovať. A rozumiem kritike voči napríklad eREPORTu. Len, že či to nie je príliš vratká plocha, keď vy ako kandidát, prezidentský kandidát budete posudzovať kto je a kto nie je médium?“

IK: – „Viete, čo je to veľmi vrátka plocha? Že najväčší dezinformátori sa dostávajú na kandidátne listiny takzvaných demokratických strán. Toto je vrátka plocha. Viete, čo je vrátka plocha? Vrátka plocha je to, že dezinformátori, konšpirátori, ktorí ničia túto spoločnosť, sa dostávajú do vládnych delegácií. Viete, čo je vrátka plocha? Že naši vládni politici, na čele so šťukou na ministerstve zahraničných vecí, sa rozpráva s konšpirátormi, ktorí velebia Ruskú agresiu. Toto je vrátka plocha. Voči tomu sa musíme brániť lebo ak budeme všetko robiť, len takým spôsobom, že je sloboda slová, ktorá je svätá, ktorá je v Ústave, tak sa jednoducho v jednom momente dostaneme, tam pán Mikušovič, že títo, ktorí konajú bez akejkoľvek zodpovednosti, tu budú udávať tón. Dnes ich je veľa, bohužiaľ už aj vo Vláde.

DM: – „Stiahnem to na prezidentskú funkciu, ak by ste vyhrali prezidentské voľby a stali sa prezidentom, to znamená, že napr. eREPORT nebude mať prístup do prezidentského paláca?“

IK: – „Do prezidentského paláca budú mať prístup média. Ja to skúsim ešte raz zopakovať. Ja nemám pocit, že…“

DM: – „O eREPORTe ste povedali, že médium nie je“

IK: – „No tak, myslím, že som odpovedal“

DM: – „Moja dedukcia je, že eREPORT nebude mať prístup do prezidentského paláca, ak Vy sa stanete rezidentom:“

IK: – „Ja by so sa v tejto prezidentskej kampani ani s ohľadom na osud Slovenska, dneska nevenoval tomuto.

DM: – „Viete čo, samozrejme, len ono to potom z tej druhej strany môže znamenať ako kebyže – pozrite sa, Ivan Korčok, prezidentský kandidát hovorí toto o nejakom, povedzme, že webe alebo akokoľvek to nazveme, tak potom sa nečudujte, že my nechceme pustiť na Úrad Vlády Denník N alebo Aktuality. Táto argumentácia príde.“

IK: – „Áno. Ja, ja som trošku stratený. Ja nerozumiem, čo riešime.“

DM: – „Tá otázka bola pomerne zrejmá“

IK: – „Ja som, ale , ja, ja s rešpektom to beriem, že to je vratká pôda na ktorú sa vydávame.“

DM: – „No určite, ale vy ste sa na ňu tiež vydali“

IK: – „No nie, no, však vy ma na ňu ťaháte. Ja sa snažím, aby som sa na nej nepošmykol. A ja teda len hovorím, že demokracia sa musí brániť aj v tom, že je svätá sloboda, sloboda slova, ale svätá je aj zodpovednosť. Ja si myslím, že medzi tým musí byť rovnováha.“

Takže toto je Ivan Korčok!

Toto je ten veľký „demokrat“!

On jediný vie ktoré média, sú médiami a ktoré nie!

On rozhodne, kto za seba nesie mediálnu zodpovednosť a kto nie!

On vo svojej odpovedi naznačuje, že sloboda slova, ktorá je dnes v ústave, je až príliš veľmi ústretová voči občanom SR, voči podľa neho „nie“ médiám a teda, že ich by sa táto časť našej Ústavy nemala týkať!

IK je ten, ktorý ak by bol prezident, tak by nepohodlné média nenechal len blokovať, zakazovať, pri tomto v nedávnej minulosti rada asistovala Čaputová, jeho podporovateľka, on by dokonca kvôl ním, nechával zvolávať Bezpečnostnú radu Vlády SR!!!

Tu po týchto slovách, sa žiada nahlas zakričať, že – „Média všetkých prúdov, proti Korčokovi, spojte sa!“

Avšak neboli by to zapredanecké média, ako napr. aj Denník N, aj keď sa nedá uprieť DM snaha trošičku IK v tejto téme vyobracať, ktoré by takéto politické hulvátsvo IK nezakryli!

Totiž Denník N dal tomuto rozhovoru takúto titulku – „Ivan Korčok: Nechcem vojnu inštitúcií. Kde to pôjde, chcem spolupracovať aj s Ficom“ –

No to bude asi tým, že zapredanecké média, slovami IK, majú predsa redakčnú zodpovednosť resp. redakčnú manipulatívnu zodpovednosť lebo inak by titulka Denníka N k tomuto rozhovoru musela znieť napr. takto – „Ivan Korčok ako prezident SR by sám určoval, ktoré subjekty sú a ktoré nie sú média a podľa toho by ich púšťal na TB do prezidentského paláca. Škandál“!!!

Nuž ale toto, sa predsa v zapredaneckých médiach nesmie lebo predsa „demokracia“ a „sloboda“ slova!

Ako by oni mohli povedať niečo kritické na svojho (svojho? – nie západom vyvoleného?) miláčika, ktorý predsa podľa všetkých vysoko manipulatívnych tých jediných vybratých prieskumných agentúr, ide vyhrať PrV!

Áno, aj oni, zapredanecké média si ho vybrali ako favorita a teraz musia za každú tému živiť v spoločnosti predstavu a „fakt“, že on má najväčšiu podporu a je teda potrebné voliť jeho lebo každý hlas daný inému kandidátovi na Prezidenta SR, bude hlasom vhodeným do koša!

Ale toto, ako si IK dal takouto odpoveďou na slobodu médií, Perlíkom – veľkým kladivom po svojej politickej hlave, tak toto mu už pred občanmi-voličmi SR nikto nevyžehlí a jeho šance dostať sa do II. kola PrV sú takmer NULOVÉ!

IK je kandidát absolútne nevoliteľný!!!

P.S.: Ale, čo sa Korčokovi čudujeme. Veď on už príklad z minulosti má!

A dala mu ho Čaputová!

Už ste občania – voliči SR zabudli, ako Čaputová nechcela na svoju predvolebnú TB pustiť istého novinára, ktorého dokonca už vtedy jej početná ochranka, aj fyzicky napadla a spôsobila mu zranenia na krku, tvári…?

NIE?

Nuž nech sa páči – Martin Daňo – 06.10.2018 – „Zuzana Čaputová prinavráca fašistické praktiky a necháva biť novinárov. (upútavka) #10.177“

Nuž teda, ako sa hovorí – „Vrana k vrane sadá“ alebo aj – „Korčok k Čaputovej sadá“!!!

Autor: ferro


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *