21. júla 2024

Hlasovanie v dueli Pellegriniho s Korčokom hovorí za všetko

Hlasovanie v dueli Pellegriniho s Korčokom hovorí za všetko

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Slováci sa konečne dočkali duelu dvoch najsilnejších kandidátov na prezidenta. Peter Pellegrini sa postavil zoči-voči Ivanovi Korčokovi. Duel bol podľa odhadov najsledovanejšou reláciou dňa. Ktorý z duelantov najviac Slovákov presvedčil?

Reakcia Slovákov po dueli Pellegriniho s Korčokom hovorí za všetko

Mimoriadny prieskum agentúry SANEP pre televíziu TA3, v ktorom sa mohli respondenti vyjadriť, ktorý z prezidentských kandidátov ich najviac presvedčil, vyšiel s presvedčivým výsledkom pre favorita na víťazstvo v blížiacich sa voľbách.

Ako uvádza televízia respondenti hodnotili, ktorý z prezidentských kandidátov bol počas televíznej debaty v lepšej kondícii, bol presvedčivejší a lepšie argumentoval. Nadpolovičnej väčšine ľudí sa viac páčila rétorika, argumentácia a štýl vyjadrovania predsedu NR SR (54,4percenta), zatiaľ čo štvrtina respondentov považovala za lepšieho bývalého ministra zahraničia (25,2 percenta).

eReport/JNSDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *