13. júna 2024

Zoberme si do hľadáčika progresívnych škrabákov.

Z hľadiska úrovne, extrémnosti a nedôveryhodnosti sú Tódová, Vagovič a Hanzelová na špici pelotónu aktivistických pseudožurnalistov.

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Zoberme si do hľadáčika progresívnych škrabákov.
Z hľadiska úrovne, extrémnosti a nedôveryhodnosti sú Tódová, Vagovič a Hanzelová na špici pelotónu aktivistických pseudožurnalistov. „Todová je navyše dôvodne podozrivá z toho, že bola konfidentkou organizovanej skupiny v štruktúrach orgánov činných v trestnom konaní, ktorá manipulovala s trestnými konaniami“ (Peter Tóth).  Sú títo novinári zločinci? Čo je to za pokrytectvo Čaputovej kritizovať iné médiá, keď sama nemá problém poskytovať rozhovory Tódovej, či Hanzelovej?

No nielen táto trojica znesväcuje žurnalistiku. Každý aktivistický  vydavateľ, každý aktivistický šéfredaktor, každý aktivistický redaktor, či výstižnejšie, každý dnešný propagandista a manipulátor s verejnou mienkou, bohužiaľ celkom ignoruje Etický kódex novinára https://www.ssn.sk/eticky-kodex-novinara/. A Rada pre vysielanie a retransmisiu? Kam  do pekla nám Slovensko vlečie? https://www.rvr.sk/rada-zlozenie-rady

Ja som lekár novinárov od 1991 roku. Moji drahí pacienti, spamätajte sa, prosím, skôr než bude neskoro,  inak budete právom súdení za zločiny proti pravde!Teda proti mieru a ľudskosti!

Popri súčasnej kvalifikácii najzávažnejších zločinov – vojnových zločinov a zločinov proti mieru a ľudskosti – sa môže dnes javiť ako nanajvýš potrebné kodifikovať aj nové nepremlčateľné zločiny proti pravde, spočívajúce vo vedení globálnej informačnej vojny, v totálnom prekrucovaní spoločenských faktov a v manipuláciách s verejným vedomím. Ako dnes vidíme, páchanie takýchto zločinov je cestou k civilizačnej katastrofe, kolapsu spoločnosti, masovým obetiam, vojnám a genocíde. Je to naozaj desivé.
Ide  o páchateľov zločinov najvyššieho stupňa spoločenskej nebezpečnosti, ktoré v dnešnej dobe jadrových bômb ohrozujú aj existenciu samotnej planéty Zem, a preto je namieste požadovať čo najskôr ich riadnu kodifikáciu v našom, a najmä v medzinárodnom právnom systéme.

Parafrázujem Hemingwaya:
„Ľudia, ktorí rozpútavajú vojnu by mali byť zastrelení hneď v prvý deň vojny!“
Podľa môjho názoru by bolo lepšie ich identifikovať a všetkých potrestať skôr než  rozpútajú vojnu. V našej domácej politike sa to týka domácich vojnových štváčov vrátane ukrajinskej nacistky Čaputovej a Sorošovho okuliarnika (hada) Korčoka, a takáto úprava trestného poriadku je nanajvýš naliehavá.

Citáty:

Jan Hus
„Hľadaj pravdu, počúvaj pravdu, uč sa pravde, miluj pravdu, bráň pravdu až do smrti, pretože pravda zvíťazí…“
Jana Husa za pravdu upálila vrchnosť na hranici v Kostnici. Bol obvinený z kacírstva. Vtedy kacír, dnes by bol tento bojovník za pravdu označený za konšpirátora.

Karol Kuzmány

„Kto za pravdu horí v svätej obeti, kto za ľudstva právo život posvätí, kto nad krivdou biednych slzu vyroní: tomu moja pieseň slávou zazvoní.“

Milan Rastislav Štefánik
„Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť.“

Záver:
Podľa progresívnych liberálov by bol aj Štefánik konšpirátor. Preto aj podľa Štefánikových kritérií je Korčok obyčajný klamár.
Kto klame, ten kradne, kto kradne, ten vraždí. No nič nové pod Slnkom.
Ovládnu Sorosovi hadi (okuliarnici) Slovensko?
Je to iba na nás, občania. Ale ak sa to stane, budeme všetci spoluvinníci.

Peter Lipták


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *