26. mája 2024

Agent a provokatér Šimečka, vyzýva na ďalšie protesty

0

Agent a provokatér Šimečka,

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Po neúspešnom odvolávaniu Šimkovičovej a Dolinkovej, ide M. šimečka zvolávat protesty proti vládnej koalícii, a dospieva k záveru, že bez financií a poradenstva zo Západu štátny prevrat urobiť nevedia. Spomína sa samozrejme aj Sorosova nadácia.

V súvislosti s Michalom Šimečkom a protestmi proti vládnej opozícii sa objavili informácie, že v minulosti napísal akademický text, ktorý bol interpretovaný ako návod na štátny prevrat s podporou zo Západu a financovaním od Sorosovej nadácie. Šimečka však túto interpretáciu odmieta a uvádza, že jeho práca bola čisto akademická a neznamená, že podporuje alebo plánuje takéto aktivity1.

V tejto súvislosti je dôležité zdôrazniť, že akademické práce a teoretické diskusie nemusia nutne odrážať osobné názory alebo zámery autora. Diskusie o financovaní a poradenstve zo Západu v kontexte politických zmien sú bežnou súčasťou akademického skúmania a nemali by byť chápané ako priame plány alebo pokyny na konanie. <sub>Informácie získané z výsledkov vyhľadávania na webe.</sub>

Podľa dostupných informácií, Michal Šimečka, predseda strany Progresívne Slovensko a podpredseda Národnej rady SR, vyzval na protesty proti vládnej opozícii. M. šimečka ide zvolávat protesty proti vládnej opozícii. A dospieva k záveru, že bez financií a poradenstva zo Západu štátny prevrat urobiť nevedia. Spomína sa samozrejme aj Sorosova nadácia.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *