Nová schizofrénia PS & Nedostatok Liekov

Nová schizofrénia PS & Nedostatok Liekov
Zdielajte....

Nová schizofrénia PS. Progresivne Slovensko najnovšie tvrdí, že ľudia nedôverujú médiám preto, lebo Fico útočí na novinárov, zasahuje do STVR a uprednostňuje alternatívne médiá. Toto hovoria tí progresivci, ktorých kamaráti obsadili všetky veľké médiá, kde od rána do večera útočia do vlády a velebia Progresívne Slovensko.

A teraz si to preložme do normálnej reči. PS nám vlastne hovorí, že za to, že sa ľudia už na správy pozerajú skepticky, môže Fico, lebo si dovolí mať vlastný názor a nebáť sa povedať ho nahlas. A to, že si dovolí neobľúbiť si médiá, ktoré ho non-stop kritizujú a glorifikujú jeho politických oponentov, je predsa vrchol drzosti! To, že tie „nezávislé“ médiá, ktoré tak vehementne bránia, sú plné redaktorov, ktorí predtým pracovali pre PS, alebo otvorene sympatizujú s ich ideológiou, je len náhoda, všakže?

Proste klasický progresívny naratív – my sme tí dobrí, my sme tí pravdovravní, a všetci, čo s nami nesúhlasia, sú buď zmanipulovaní, alebo jednoducho hlúpi. A Fico je ten, kto narúša idylický obraz ich mediálnej nadvlády. Zabúdajú však, že ľudia nie sú slepí a vidia, ako sa médiá správajú. Vidia, ako niektoré televízie a noviny systematicky démonizujú vládu a naopak, glorifikujú opozíciu. Vidia, ako sa informácie selektujú, prekrúcajú a interpretujú tak, aby vyhovovali určitej politickej agende. A za to naozaj nemôže Fico, ale sami novinári, ktorí stratili objektivitu a stali sa nástrojmi politického boja. A to je hlavný dôvod, prečo im ľudia prestali dôverovať.

Zásahy do STVR??? Aké, keď na všetkých postoch v spravodajstve dodnes sedia kovaní liberáli??!! Kritické otázky? Nikto nedostáva toľko kritických otázok od progresívnych novinárskych aktivistov ako Fico, na rozdiel od Šimečku, ktorý v živote nepríjemnú otázku nedostal od zapredanych médií

Toto je tragikomické.

Vraj zásahy do RTVS, a pritom tam dodnes vládnu tí istí ľudia, čo tam vládli za progresívnych vlád! Redakcie plné ultraliberálnych aktivistov, ktorí z každej vládnej iniciatívy robia apokalypsu, zatiaľ čo progresívne figúrky hladkajú po hlavičke a ani len si nedovolia spochybniť ich prázdne frázy. Kedy ste naposledy počuli Šimečku vysvetľovať, prečo sú jeho vízie nereálne, prečo jeho politika poškodzuje Slovensko? Nikdy!

Lebo títo „nezávislí“ novinári sú len megafónom pre ich agendu.

To nie je objektivita, to je propaganda v priamom prenose, platená z našich daní. A potom sa čudujú, že chceme zmenu? Že chceme, aby verejnoprávna inštitúcia slúžila VŠETKÝM občanom, nielen úzkej skupine liberálnych káuz a názorov? Je to už na smiech. Je na čase vrátiť RTVS občanom Slovenska!

Mohlo by vás zaujímať


Podporte našu prácu

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc.

Náš obsah nezamykáme – veríme, že pravda má byť dostupná každému. Boj o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. V čase, keď sa liberálna chobotnica snaží upevniť svoju moc, je nezávislý hlas dôležitejší než kedykoľvek predtým. Každý finančný príspevok sa ráta. Pomáha nám pokračovať v našej práci, rozširovať dosah a brániť hodnoty, na ktorých stojí slobodná spoločnosť.

Ďakujeme Vám za dôveru PODPORIŤ – TU alebo TU


Domovská stránka » Z Domova » Nová schizofrénia PS & Nedostatok Liekov

Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.