Nicholsonová superostro na Blahu: Dali ste nažrať Američanom ako nikto v tomto štáte! (VIDEO SK, 1 hod 14 min)

0

Politický duel, ktorý si ešte nevidel. Europoslankyňa a šéfka vznikajúcej strany Jablko Lucia Ďuriš Nicholsonová si zmerala sily s kontroverzným smerákom Ľubošom Blahom v novej epizóde Diskusného klubu.

Známe tváre slovenskej politiky si v debatnom ringu Startitup nič nedarovali. Šimon Ždársky v exkluzívnom rozhovore vyspovedal exsaskárku a Ficovho poslanca, ktorí na sebe nenechali suchú nitku.

Na mušku si vzali aktuálne politické témy, ako čerstvá kauza povereného ministra vnútra Romana Mikulca, hoaxy na online fronte sociálnych sietí, ale aj aktuálne politické sily bojujúce o teplé parlamentné miestečká v nadchádzajúcich predčasných voľbách.

„Progresívci sú dnes väčší fašisti ako Republika,“ nechal sa počuť v dueli tradične rozvášnený podpredseda Smeru.

Toho musel krotiť aj samotný moderátor a nič mu nedarovala ani Sulíkova exstraníčka. Na stôl sa tak dostala aj ostrosledovaná téma Putinovej vojny u nášho východného suseda. Nicholsonová šokovala Blahu kurióznym „darčekom“ a poslala ho na mierovú misiu na vojnou zmietanú Ukrajinu.

„Choďte to tomu Zelenskému povedať,“ udrela europoslankyňa. Smerák dal od nečakaného daru ruky preč a Nicholsonovej iniciatívu okomentoval štýlom jemu vlastným.

Pozri si debatu, ktorú Slovensko ešte nezažilo. Z tejto jedinečnej časti Diskusného klubu ti doslova odletí dekel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *