30. mája 2024

HANBA NA 100 ROKOV! Taraba šokuje: TOTO je Budaj a jeho vizitka, akú hanbu spôsobil Slovensku pred holandským kráľom!

0

SLOVENSKO: Tak tomu sa povie už naozaj poriadna hanba! Pred niekoľkými týždňami mala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vzácnu návštevu. Holandský kráľovský pár zavítal na Slovensko! Čaputová kráľa Viliama Alexandra povodila po viacerých miestach. Od návštevy paláca, až po návštevu miesta tragickej udalosti na Zámockej ulici v Bratislave. Bar Tepláreň (pozn. redakcie prezidentka za to zožala obrovskú vlnu kritiky verejnosti, ale najmä z radov politických konkurentov).

Okrem iného holandský kráľ si vyskúšal, aké to je, zálohovať plastové fľaše a plechovky.

Za gesto ho chceli „ukrižovať“ ekoaktivisti

Po návšteve Bratislavy ukončil kráľ Viliam-Alexander návštevu Slovenska v Tatrách. Tam však údajne prišlo k poriadne trápnemu momentu. Na túto „trápnu“ udalosť reaguje i opozičný politik Tomáš Taraba.

Poriadna hanba pred holandským kráľom

„Dozvedel som sa, že keď bol holandský kráľ v Tatrách chcel sa napiť z miestneho potoka, ale povedali mu, že ak to urobí, dostane pokutu. To je najkrajší príklad ako na Slovensku uleteli budajoví enviromentalisti, ktorí si z prírody urobili len multimiliónový zdroj obohatenia pre svoje mimovládky. Príroda bola stvorená pre človeka a nie človek pre prírodu. Po voľbách bude treba Budajových kamošov odrezať od pocitu, že príroda patrí len im a ich pseudoprojektom na vyciciavanie eurofondov. Prírodu treba vrátiť naspäť ľuďom, aby mohli chodiť na turistiku, na hríby, všetko v duchu triezveho rozumu.“

Zastal si poslankyňu

Pokutovaná bola i poslankyňa Národnej rady Romana Tabak: „Tak ako Tabak nič nespravila potoku keď si do neho lahla, ani holandský kráľ by nič neurobil potoku keby sa z neho napil. Odmietam túto envirodiktatúru, ktorá je len clonou na presadzovanie lobistických predražených riešení vo väčšine oblastí života, priemysel nevynímajúc,“ uzavrel Taraba v príspevku na FB.

FB Tomáš Taraba

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *