VIDEO Hegerove verejné poníženie, zúfastvo a strach že príde trest za všetky zločiny. Chcem byť premiérom až do volieb!

0

SLOVENSKO: Hegerov mimoriadny príhovor! Dočasne poverený premiér Eduard Heger si nevie predstaviť úradnícku vládu. Chce priviesť krajinu k predčasným voľbám ako premiér. Vo štvrtok to uviedol v mimoriadnom príhovore v RTVS.

Hegerov mimoriadny príhovor

Priblížil, že pôjde do rokovaní s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou s postojom, že chce krajinu stabilne priviesť k predčasným voľbám ako premiér. „Budem rešpektovať, ak bude mať na vec iný názor a rozhodne sa inak,“ podotkol. Priznal ale, že Slovensko je v chaose a vo vážnej kríze. „Som presvedčený, že spoločne nájdeme riešenie, ako najlepšie viesť Slovensko v kríze chaosu,“ doplnil.

„Neviem si predstaviť úradnícku vládu“

Nevie si ale predstaviť, že by teraz nastúpila úradnícka vláda. Tvrdí, že na miesto ich ministrov by nastúpili ľudia, ktorí by možno mali dobré úmysly, ale nemajú skúsenosti. Ohrozili by podľa neho aktuálnu stabilitu, ktorú sa im podarilo udržať.

Ficovi Vlčanova demisia nestačí

Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico vyzýva exministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana, aby vrátil dotáciu 1,4 milióna eur od ministerstva životného prostredia a to v plnej výške. Vlčan vo štvrtok odstúpil na základe toho, že vyšla na povrch obrovská kauza súvisiaca s firmou Reko Recycling, ktorá tieto peniaze dostala a ktorej konečným užívateľom výhod je práve exminister. Odznelo aj na margo Hegerovho mimoriadneho príhovoru.

ZDROJ: E-Report / SITAUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *