21. júla 2024

MUDr. Igor Bukovský, PhD. brutálny útok na ženu a ženskosť.

Zdielajte

VIDEO: „Progresívna“ budúcnosť sa už mení na súčasnosť! Časopis, ktorý sa kedysi venoval ženskej móde a kráse, sa zmenil na ideologický úd útočiaci na podstatu ženy, komentuje MUDr. Bukovský transformáciu módneho časopisu na spolitizovaný progresivistický plátok orientovaný na „woke“ agendu

MUDr. Igor Bukovský, PhD. vo svojom videoblogu poukazuje na titulnú fotografia júnového vydania magazínu Glamour, ktorý nerieši ženskú módu, líčenie ani celebrity, ale progresívnu, tzv. „woke“ politiku, ktorej cieľom je – paradoxne – brutálny útok na ženu a ženskosť.

Časopis Glamour sa dnes definuje takto: sme zdrojom informácií, ktoré teraz zaujímajú ženy – od outfitu a rád na líčenie až po správy o celebritách a POLITIKU. Keďže najnovší profilový článok časopisu a titulná júnová fotografia nerieši ženskú módu, líčenie ani celebrity, je jasné, že je to POLITIKA. Aká politika? Tá „najlepšia a najsprávnejšia“ = progresívna, tzv „woke“. Politika, ktorej cieľom je, okrem inéxho – paradoxne – brutálny útok na ženu a ženskosť.

Bytosť na obrázku z internetového portálu časopisu (27-ročný človek s menom Logan Brown) je biologická žena, ktorá sa cíti ako muž a preto sa „prerába“ na muža a žije s mužom, ktorý verejne vystupuje ako „non-binárny (= nepohlavný) „drag queen“.

Počas „hormonálnej prerábky“ zo ženy na muža musela táto osoba ľudská bytosť zo zdravotných dôvodov prestať užívať mužské hormóny a počas tejto „pauzy na ceste k mužovi“ OTEHOTNELA so svojím „non-binárnym draq queen“ partnerom.

Svojej budúcej dcére odkazuje: „Budeš tak veľmi milovaná… obidvoma svojimi otcami.“ To je dôvod, aby sa ocitla na obálke časopisu, ktorý je „zdrojom informácií, ktoré zaujímajú dnešné ženy“. Nešťastná ľudská bytosť bola po(zne)užitá vydavateľom časopisu. Je to jasná politika, ale to dajme teraz bokom.

Táto tehotná žena, ktorá túži byť mužom, tvrdí „Som TEHOTNÝ transgenderový muž a EXISTUJEM. Je jedno, čo si kto hovorí, som žijúcim dôkazom.“ Pre všetkých, ktorí by s týmto hlúpym a PROTIVEDECKÝM tvrdením súhlasili alebo by aspoň pripúšťali nejakú vážnu úvahu o pravdivosti jeho obsahu, si dovolím odkázať toto:

Táto ľudská bytosť dokázala jedine to, že sila Stvorenia a jeho biologických princípov sú také veľké, že bez ohľadu na poruchu vnemov, pocitov a mysle, sa znovu potvrdilo, že ich nemožno oklamať ani zrušiť.

Otehotnela ako žena, keď prestala používať mužské hormóny, ktoré z nej mali urobiť muža, ale nič jej nebránilo doma používať vagínu ako žena. Oplodnil ju muž, ktorý sa síce prezlieka do vyzývavých ženských identít, ale nič mu nebránilo používať doma mužský pohlavný úd ako muž. Biologická žena je človek s biológiou ženy.

Biologický muž je človek s biológiou muža. Nedokáže to zmeniť ani hormonálna „prerábka“, ani chirurgia ani akokoľvek hlasné hulákanie na ulici a internete. Popieranie skutočnej vedy, histórie a tisícročí ľudskej skúsenosti a múdrosti, útok na ženu, rodinu, deti a zodpovednosť za svoj život pred Bohom je základným obsahom tzv. „progresivizmu“. Akokoľvek cnostne sa budú „progresivisti“ tváriť, jadrom ich ideológie je rozklad a ovládnutie spoločnosti a jednotlivcov.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Dr. Igor Bukovský: Život a svetUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.
Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *