VIDEO Hamran dostal od rezortu luxusné auto. Šutaj Eštok: Veľkosťou auta si zjavne niečo kompenzuje!

0

Papaláš Hamran. Šéf PZ SR, ktorý sa aktuálne vyhráža svojim odchodom, je známy tým, že si potrpí na luxus. A aj keď teda chce odísť, lebo mu „zlý Šimko“ chce zviazať ruky zákonom, rovnako tak „jeho chlapcom,“ odpoveď na to, prečo teda tento dospelý a svojprávny človek jednoducho nedá výpoveď a neodíde a nenájde si nové zamestnanie, je, ako to už býva, prostá.

Papaláš Hamran

„V čase, kedy všetci počúvame, že na boj proti rekordnému zdražovaniu nie sú peniaze, keď ľudia nevedia, ako majú vyžiť, keď vláda odkázala samosprávam, že majú smolu a na ich problémy nie sú peniaze, si najväčší slovenský papaláš, policajný prezident Hamran opäť doprial,“ začal Šutaj Eštok z Hlasu.

Na luxus sa vždy nájde?

A pokračoval: „Ministerstvo vnútra mu zadovážilo najluxusnejšie sedmičkové BMW, aké je dnes na trhu dostupné. Chcem sa opýtať, či je slovenský policajný prezident zároveň americkým prezidentom. Alebo ruským prezidentom. Keď potrebuje pre svoj servis jedno z najdrahších áut. V čase, kedy obyčajní ľudia nemajú z čoho vyžiť.“

Opozičný politik Hamranovi tiež odporučil, aby „odišiel do civilu a pobalil si krabice.“ A užíval si luxusu nie za štátne, ale za svoje peniaze. „Alebo si pán Hamran veľkosťou auta kompenzuje veľkosť svojich topánok,“ opýtal sa Šutaj Eštok na záver.

Všetko po starom

Luxusné autá pre Štefana Hamrana sa naposledy riešili minulý rok. Kedy sa prevalilo, že pán policajný prezident vzal na svoju súkromnú dovolenku aj štátne auto. A odviezol v ňom aj svoju podriadenú, hlavnú štátnu radkyňu Evelyn Hégelyovú. 

Pluska vtedy priniesla informácie, že luxusné štátne autá, využíva aj v čase svojho osobného voľna. A to bežne. Veď to nevadí, keď už predsa dostane od štátu luxusné vozidlo, hádam sa nebude po Komárne voziť na hanbu sveta v Škode Octavii? Či?

Čo myslíte, prebieha vtedy aspoň tankovanie za jeho vlastné finančné prostriedky? A tiež by bolo zaujímavé zistiť, ako má rezort vnútra, ktorý mu toto toleruje, ošetrené to, ak by jeho osobný vodič, či on, spôsobil na štátnom vozidle dopravnú nehodu v čase jeho voľna..

Zdroj: FB M. Š. E. crz, Pluska/E-Report

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *