24. júna 2024

Anna Belousovová tvrdo o pútači DPOH: Je to názorná ukážka toho, čo nám liberáli ponúkajú!

Anna Belousovová zúri. Vianočnú pieseň sprznili textom o tesných slipoch a spermiách homosexuála!

Zdielajte

Je to nehorázna drzosť a provokácia

K tomu, čo si dovolilo vedenia divadla sa vyjadrila v statuse aj expolitička, exnárodniarka a v súčasnosti šéfka politickej strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová. Je prirodzené, že aj ju celá vec pohoršila, a že ju nenechala chladnou. „Veľa sa dnes hovorí o novej výveske Divadla Pavla Országa Hviezdoslava. Je to naozaj nehorázna drzosť a provokácia,“ skonštatovala v úvode síce stroho, no absolútne jasne. Belousovová vzápätí ponúka niekoľko faktov. „Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava je samostatná NEZISKOVÁ ORGANIZÁCIA v Bratislave! Do marca 2007 bolo toto divadlo jedným z troch sídiel Činohry Slovenského národného divadla. Od 17. októbra 2009 do júna 2022 bolo umeleckou scénou BKIS- Bratislavského kultúrneho a informačného strediska.“

„Po slovensky povedané – Divadlo Pavla Országa Hviezdoslava sa najskôr zo štátu prevekslovalo na mesto Bratislava a to z neho urobilo neziskovku. A nie hocijakú neziskovku!“ uviedla expolitička a dodala, že stačí si pozrieť web divadla, kde sa dá nájsť, aké „projekty“ sa tam robia. „Ide o diskusné fóra, alias práčky na vymývanie mozgov, kde nájdete také zvučné mená ako napríklad Ľuba Lesná, Mesežnikov, Korčok, Vašečka, Šeliga, Káčer, Budaj a podobne. Názov diskusného fóra – Demokracia v ohrození, Demokracia a vojna na Ukrajine. Je vám jasné, že tam už o divadlo nejde?!“ prízvukuje Belousovová.

Nedajme im šancu vo voľbách

„Že z historického divadla, ktoré patrilo nám všetkým, si títo vyznávači západných hodnôt urobili jeden z hlavných stanov pre šírenie liberálnych hodnôt a proamerických postojov?“ konštatuje kriticky exnárodniarka, podľa ktorej do tohto presmerovania Divadla Pavla Országa Hviezdoslava z kultúrnej, národnej inštitúcie na nástroj šírenie proamerickej propagandy a liberálnej agendy presne zapadá aj spomínaná výveska na novú sezónu. „Povinná jazda sú ukrajinská a dúhová zástava, prznenie národných symbolov. V ošiali hlúposti aj mašľu P. O. Hviezdoslava dekorovali žlto- modro – dúhovo,“ pohoršuje sa šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Je to názorná ukážka toho, čo nám liberáli ponúkajú. Ako oni vnímajú svet a našu budúcnosť.Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť

„Prečo je Štúr popravený, sťatý? No lebo šíril vízie o Slovanstve a svete budúcnosti a dosť kritický sa vyjadroval o židoch. A to sa dnes nesmie, to sa dnes nenosí,“ vysvetľuje expolitička, ktorá si myslí, že jedno je však na celom tomto škandále veľmi dobré. „Je to totiž názorná ukážka toho, čo nám liberáli ponúkajú. Ako oni vnímajú svet a našu budúcnosť. Oni sa vlastne tou výveskou parádne odkopali! Chcete mať takú budúcnosť? Ak nie, tak im nedajme šancu vo voľbách,“ vyzýva voličov pohoršená Anna Belousovová.

Veľa sa dnes hovorí o novej výveske Divadla Pavla Országa Hviezdoslava. Je to naozaj nehorázna drzosť a provokácia. Na prvý pohľad to tak vyzerá.

No skúsme najskôr fakty: *Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava je samostatná NEZISKOVÁ ORGANIZÁCIA

v Bratislave!

*Do marca 2007 bolo toto divadlo jedným z troch sídiel Činohry Slovenského národného divadla.

* Od 17. októbra 2009 do júna 2022 bolo umeleckou scénou BKIS- Bratislavského kultúrneho a informačného strediska.

Po slovensky povedané – Divadlo Pavla Országa Hviezdoslava sa najskôr zo štátu prevekslovalo na mesto Bratislava a to z neho urobilo neziskovku.

A nie hocijakú neziskovku !

Stačí si pozrieť web divadla.

Nájdete tam aké „projekty“ sa tam robia.

Ide o diskusné fóra, alias práčky na vymývanie mozgov, kde nájdete také zvučné mená ako napríklad: Ľuba Lesná, Mesežnikov, Korčok, Vašečka, Šeliga, Káčer , Budaj a podobne.

Názov diskusného fóra – Demokracia v ohrození, Demokracia a vojna na Ukrajine.

Je vám jasné, že tam už o divadlo nejde?!

Že z historického divadla, ktoré patrilo nám všetkým si títo vyznávači západných hodnôt urobili jeden z hlavných stanov pre šírenie liberálnych hodnôt a proamerických postojov ?

Do tohto presmerovania Divadla Pavla Országa Hviezdoslava z kultúrnej, národnej inštitúcie na nástroj šírenie proamerickej propagandy a liberálnej agendy presne zapadá aj spomínaná výveska na novú sezónu.

Povinná jazda sú ukrajinská a dúhová zástava, prznenie národných symbolov. V ošialy hlúposti aj mašľu P. O. Hviezdoslava dekorovali zlto- modro – duhovo.

Prečo je Štúr popravený, sťatý? No lebo šíril vízie o Slovanstve a svete budúcnosti a dosť kritický sa vyjadroval o židoch.

A to sa dnes nesmie , to sa dnes nenosí. Jedno je však na celom tomto škandále veľmi dobré: Je to totiž názorná ukážka toho, čo nám liberáli ponúkajú. Ako oni vnímajú svet a našu budúcnosť. Oni sa vlastne tou výveskou parádne odkopali! Chcete mať takú budúcnosť?

Ak nie, tak im nedajme šancu vo voľbách.

Zdroj: FB / Anna Belousovová/ eReport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *