23. apríla 2024

Ľuboš Blaha: ČESKÚ TELEVÍZIU ZA ÚTOK NA NÁS VYSMIAL ČESKÝ EX-PREMIÉR

0
KARMA SI IDE PO VÁS, HRDLIČKY!

KARMA SI IDE PO VÁS, HRDLIČKY!

Tak toto je krása. Z Českej republiky som dostal tonu mailov a správ, v ktorej vyjadrujú zdesenie z toho, aký paškvil natočila Česká televízia o Smere.

 1. Dostalo sa ku mne aj vyjadrenie bývalého českého predsedu vlády a lídra sociálnej demokracie Jířiho Paroubka, pozrite, čo okrem iného píše:

„Z politického hrobu vytáhla ČT také F. Gála, který to zmotal všechno dohromady.

Když je Smer proti dodávkám zbraní na Ukrajinu a tedy proti válce a vede protiválečnou kampaň, tak prý tyto řeči „smrdí násilím“.

A on už to prý zažil, protože 95% jeho rodiny zahynulo během holocaustu. To je jistě smutný rodinný příběh, ale vztahovat ho na Fica a Smer je hodně nevkusné.

Mužové typu místopředsedy Smeru, poslance Blahy jistě neprovolávají veřejně slávu Slovenskému národnímu povstání (což dokonce zveřejnila i ČT ve zmíněném pořadu), aby se stali fašisty, protofašisty či postfašisty.

Jsou politicky normální. Chtějí zabránit pokračování rozvratu Slovenska, způsobenému pravicovými vládami Matoviče, Hegera a prezidentky Čaputové, krytými napomahači v mediích a v zahraničí.

Chtějí vést Slovensko normálním směrem. Nenávist, která sálá z evropského mainstreamu vůči Ficovi je skutečně neslýchaná.

Věřím, že Smer tyto volby i přes zásahy zvenčí tohoto typu, které přijdou i z vlivnějších míst, než je ČT, utvrdí většinu Slováků, že je potřeba prosadit změnu. Celý region střední Evropy na to čeká.“

 1. Ďakujeme za podporu českému ľavicovému ex-premiérovi, rovnako ako všetkým normálnym Čechom, ktorí nepodľahli slniečkarskej mánii.
 2. Je radosť čítať, že na naše víťazstvo čaká celý región strednej Európy.
 3. A toho sa Američania a ich nohsledi tak boja. Preto bijú hlava-nehlava. Nadávať nám do fašistov je už ale fakt cez čiaru.
 4. My si vieme uctiť tých, čo fašizmus v druhej svetovej vojne porazili – oni nie.
 5. My nevyznamenávame ľudákov a fašistov, ich Čaputová áno.
 6. My sme nevypínali opozičné médiá, neprenasledovali opozíciu, ani nenadávali ľuďom s iným názorom do dezolátov a svíň.
 7. My sme nebrali ľuďom slobody a práva počas Covidu. My sme nepodpisovali okupačné dohody s cudzími veľmocami.
 8. Nie, fašista je tu zjavne niekto celkom iný. A ten niekto máva dúhovými či ukrajinskými vlajkami a prská od zlosti. Na Slovensku aj v Česku.
 9. Je smutné, že Česká televízia je zneužívaná na primitívne útoky na politikov z iného štátu. Navyše bratského štátu. Mali by sa hanbiť.
 10. Ale je dobre, že inteligentní ľudia v Českej republike nenaleteli protismeráckej propagande a vyjadrujú nám podporu. Ďakujeme za to.
 11. Dnes sa vidíme v Kežmarku a v Humennom, priatelia, zajtra sme na Zemplíne.

Tešíme sa na vás aj s Lacom Kamenickým, už sme na ceste

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *