23. apríla 2024

Luboš Hrica: ANTIFÁKA MIHÁLYHO VYHODILI Z PRACE , za napadnutie dochodcu na proteste

0

A hľa. Do bodky som mal v predchádzajúcom statuse pravdu, že antifácky brloh psychicky narušených indivídui sa onedlho mnohonásobne zradikalizuje.

Píše o tom na svojej facebookovej stránke hlavný antifàcky hrdina Mihaly, ktoreho nielen vykopli z práce za to že napadol dôchodcu, ale dokonca píše, že začne intenzívnejšie bez zábran bojovať a nikto mu v tom brániť nebude…

Čiže ešte raz.
Pozor na takéto indivíduá, ktoré zdvojnásobia svoju agresivitu, lebo už nemajú čo stratiť.

Ľavicovì extrémisti sú oproti pravicovým extrémistom omnoho nebezpečnejšì, pretože vo verejnosti sú vnímaní ako bojovníci proti fašizmu, čiže tolerovanì mnohými politikmi spolu s Čaputovou, čo im dáva odvahu provokovať alebo dokonca biť ľudí s iným názorom spoliehajúc sa práve na nich, a hlavne na zákon ktorý trestà fašizmus kde sa oni stávajú do úlohy nejakých vykonávateľov moci.

Byť proti nùtenèmu očkovaniu v ktorom je človek použitý ako laboratórny potkan nie je fašizmus.

Byť proti nelegálnej migrácii nie je fašizmus.

Byť proti adopci maloletých detí ľuďmi, ktorí o sebe nevedia aké majú pohlavie, čiže dalo by sa povedať, že by nedokázali rozoznať pohlavie ani adoptovaného dieťaťa nie je fašizmus.

Byť proti akejkoľvek vojne a hľadať mierové rokovania nie je fašizmus.

Mať svoj vlastný názor ktorý sa ani nemusí zakladať na pravde nie je fašizmus.

Konšpirovať neznamená negovať evidenciu, ale znamená to kriticky premýšľať z viacerých uhlov pohľadu tiež nie je fašizmus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *