Video-Judita. Laššáková-Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov – časť 8

0
Video-Judita. Laššáková-Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov - časť 8

Video-Judita. Laššáková-Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov - časť 8


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Náš komentár ku videu Juditz Laššákovej

Voľby do NR SR sú za nami, ale volebná kampaň už beží naplno. Rozbieha sa proti výsledku v demokratických voľbách. Dôvod je jednoduchý. Niektorým naozaj chýba okrem pokory aj sebareflexia. Ako inak si vysvetliť, že sa snažia zvrátiť vôľu ľudu a zdiskreditovať víťaznú stranu? V tomto článku vám ukážem, prečo je to nezmyselné a nebezpečné. A tiež vám poviem, ako sa môžete brániť proti manipulácii a lžiam.

V prvom rade si treba uvedomiť, že voľby boli spravodlivé a transparentné. Všetky strany mali rovnaké podmienky a príležitosti na prezentáciu svojho programu a kandidátov. Volebná komisia dohliadala na dodržiavanie pravidiel a zákona. Medzinárodní pozorovatelia potvrdili, že voľby prebehli bez vážnychchyb alebo porušení. A najdôležitejšie, ľudia prišli k urnám v rekordnej miere a vyjadrili svoj názor.

Výsledok voľieb bol jasný a jednoznačný. Víťazná strana získala viac ako polovicu hlasov a absolútnu väčšinu mandátov. To znamená, že má legitimitu a mandát na to, aby vládla krajine a realizovala svoj program. To je demokracia v praxi. To je rešpektovanie vôle ľudu. To je to, čo sme si vybrali.

Ale niektorí to nevedia alebo nechcú akceptovať. Niektorí sa nezmierili s prehrou a sú ochotní urobiť čokoľvek, aby ju zmenili. Niektorí sa boja straty svojich privilégií a mocenských pozícií. Niektorí sa nenaučili z minulosti a chcú vrátiť starý režim. A niektorí sú len zlomyseľní a nenávistní.

Títo ľudia spustili proti víťaznej strane nevídanú kampaň plnú klamstiev, pomienok, útokov a podrazov. Snažia sa ju očierniť, zdiskreditovať a oslabiť. Používajú všetky možné prostriedky, od médií, cez sociálne siete, až po súdy a ulice. Tvária sa, že sú ochrancami demokracie, ale v skutočnosti ju ohrozujú. Tvária sa, že sú hlasom ľudu, ale v skutočnosti ho ignorujú.

Nenechajme sa týmito ľuďmi zmiasť ani zastrašiť. Nenechajme si ukradnúť naše víťazstvo ani našu budúcnosť. Nenechajme si vnucovať ich agendu ani ich hodnoty. Stojme si za svojím rozhodnutím a podporujme našu stranu. Ona je našou zárukou pokroku, prosperity a slobody.

Budeme tiež odhaľovať lži a manipulácie protistrany a ich spojencov. Budem sa snažiť byť objektívny, pravdivý. Dúfam, že nás budete čítať a komentovať. Spolu dokážeme udržať našu krajinu na správnej ceste. Spolu sme silnejší!

JNS

Voľby do NR SR sú za nami, ale volebná kampaň už beží naplno. Rozbieha sa proti výsledku v demokratických voľbách. Dôvod je jednoduchý. Niektorým naozaj chýba okrem pokory aj sebareflexia….

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *