30. mája 2024

ČR trpí nedostatkom psychiatrov – Diagnóza indukovaná psychóza

0

ČR trpí nedostatkom psychiatrov - Diagnóza indukovaná psychóza


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Veru, poviem, vydesilo ma to, čo som videla. Určite majú Česi zúfalý nedostatok psychiatrov, povedala som si. Lebo zjavne ujetí ľudia potom zostávajú bez odbornej pomoci. A kadečo vystrájajú.

Ak vás tento môj výrok zarazil, tak pozrite

Zdroj:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=395464043388992&set=g.674985475874242

Teda, ak ste nepochopili, čo to majú na mikinách, tak evidentne karikatúru štátneho znaku  – nie je to trestné? A kopy nábojov. Tá pani je Černochová – česká ministerka a nedávno sa prevláčala s ceduľou, že dezolátom a Slovákom vstup zakázaný

https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/30/blanar-nalozil-nadovi-i-cernochovej-toto-si-ceska-ministerka-obrany-za-klobuk-veru-neda

Zdroj: https://ereport.sk/podla-ceskej-ministerky-a-jej-poradcu-nada-su-slovaci-rovni-dezolatom/

No a ten druhý z tej hornej fotky  je český premiér. Čo k tomu slušne dodať? Psychiatrov  pre tých dvoch by Česi hádam aj našli v dohľadnej dobe. Ale oni ich evidentne potrebujú aj pre tých, ktorí ich zvolili.

Iste, majú Česi aj ľudí, o ktorých duševnom zdraví netreba pochybovať našťastie. Taký profesor Knižák, ktorý nedávno list Fialovi poslal. Teda otvorený list, nie súkromný – a tak sa s ním môžeme oboznámiť všetci https://www.milanknizak.com/aktuality/otevreny-dopis-predsedovi-vlady-petru-fialovi-n426/

A teraz k mikinám sa vyjadril tiež – zdroj fb

Dopis profesora Milana Knižáka ,,tričkové a mikinové vládě“
“Pane předsedo vlády Fialo,
Dovolte, abych tímto projevil své rozhořčení nad Vaší fotografií s paní Černochovou, kde předvádíte trička zdobená státním znakem – Českým lvem s hromadou nábojů. Považuji to za ostudné zneužití státního znaku a sděluji Vám, že jsem jeden z těch, kteří s Vašimi postoji nesouhlasí. Nemůžete používat státní znak (navíc jeho zkarikovanou podobu), který symbolizuje Český stát a jeho historii k demonstraci osobních postojů. Jako jedinec máte nepochybně právo adorovat zkorumpovanou Ukrajinu v čele s vyděračským prezidentem. Jako zástupce našeho státu na to právo nemáte.
Omlouvám se všem, že jsem Vás volil. Současnými činy podporujete návrat Babišovy vlády.
Narodil jsem se na začátku Druhé světové války a pamatuji panující úzkost a strach. Nevím kdo je vinen současným konfliktem, poněvadž Váš režim opět zavedl cenzuru, ale v každém případě zvedám ruku za život bez válek.”
Prof. Milan Knížák 

N čo k tomuto dodať?
Odborníci majú taký pekný výraz – indukovaná psychóza. Jeden je duševne chorý,  a ten druhý, žijúci mu nablízku, je ním ovplyvnený natoľko, že preberá jeho chorobné príznaky.

Tipla by som si aj zdroj – jej poradcu a inšpirátora vidíte na tej fotke s ministerkou, no tak gratulujem verejne všetkým, ktorí mu v eurovoľbách chcú dať hlas.

Autor: Elena


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *