24. júla 2024

Robert Fico je po rekonvalescencii opäť, naplno v práci!

Robert Fico je po rekonvalescencii opäť, naplno v práci!

Zdielajte

  • Návšteva Premiéra: Robert Fico, predseda vlády SR, navštívi poľnohospodárske družstvo v Slovenskej Novej Vsi.
  • Program Premiéra: Cieľom návštevy Roberta Fica je oboznámiť sa s priebehom tohtoročnej žatvy. Spolu s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Richardom Takáčom.
  • Tlačový Brífing: Na úvod pracovného programu sa uskutoční tlačový brífing[^2^][2].

Robert Fico sa opäť objaví na verejnosti

Zdá sa, že R. Fico je opäť, po rekonvalescencii, naplno v práci! Úrad vlády SR oznámil verejnosti program premiéra. Najbližšia pracovná udalosť sa udeje v pondelok. Kam Robert Fico príde? Predseda vlády SR. Robert Fico, má naplánovanú návštevu poľnohospodárskeho družstva v Slovenskej Novej Vsi. Kde sa stretne s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Richardom Takáčom. Cieľom tejto návštevy je oboznámiť sa s priebehom aktuálnej žatvy a diskutovať o potrebách a problémoch, ktorým čelí poľnohospodársky sektor.

Počas návštevy sa očakáva, že premiér Fico a minister Takáč predstavia svoje pohľady na rozvoj poľnohospodárstva a možné stratégie na podporu tohto odvetvia. Naplánovaný tlačový brífing na začiatok pracovného programu poskytne médiám príležitosť. Aby položili otázky a získali podrobnejšie informácie o plánoch vlády a očakávaných výsledkoch návštevy.

„Predseda vlády SR spolu s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richardom Takáčom navštívia poľnohospodárske družstvo Agro Voderady v Slovenskej Novej Vsi. Kde sa v sprievode zástupcov Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory a miestnych farmárov oboznámia s priebehom tohtoročnej žatvy,“ priblížili z ÚV SR. Na úvod pracovného programu sa bude konať aj tlačový brífing.

[monsterinsights_popular_posts_widget]

Predseda vlády SR v pondelok navštívi poľnohospodárske družstvo v Slovenskej Novej Vsi (okres Trnava), kde sa oboznámi s priebehom tohtoročnej žatvy. Tlačový brífing bude súčasťou pracovného programu.

Zdroje
(1) Premiér Robert Fico sa opäť objaví na verejnosti: KDE sa ukáže a ….
(2) Robert Fico sa opäť ukáže na verejnosti – Správy RTVS. .
Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *