E. Chmelár: Keď Korčok súperí s Matovičom o kráľa šašov


E. Chmelár: Keď Korčok súperí s Matovičom o kráľa šašov. Že to toho Ivana Korčoka ešte baví… Summit V4 v Gödöllő (po našom Jedľovo – ešte v 19. storočí tu žilo slovenské obyvateľstvo, kým nepodľahlo asimilácii) prebehol mimoriadne úspešne, a tak pán, ktorý nám to nikdy nezabudne, hľadal lupou nejaké smietky, ktorými by ho spochybnil. A tak „odhalil“, že Fico sa nestretol s maďarským premiérom Magyarom bilaterálne, ha! A že to teda znamená, že jediná svetová strana, ktorá v jeho zahraničnej politike funguje, je smer Moskva! Ťažko po takomto rannom vyprázdnení dutín napísať niečo seriózne, ale skúsim…
Milý pán Korčok. Ja síce chápem, že opozícia má kontrolovať vládnu moc, ale mala by to robiť spôsobom, aby sa pri tom nezosmiešnila.
Keby ste si namiesto toho ráčili všimnúť, že aj nový maďarský premiér sa rozhodol zablokovať skoré prijatie Ukrajiny do EÚ, že poľský prezident sa rázne postavil proti oživovaniu nacistických tradícií na Ukrajine, keby ste kritizovali, že slovenská strana k tomu nezaujala nijaký postoj, nepoviem ani slovo. Ale vy ste sa k týmto závažným informáciám ani nevyjadrili. Vzopretie sa Budapešti a Varšavy bruselskému kurzu vám nestojí za zmienku, ale z absencie bilaterálneho stretnutia Fica a Magyara na okraj summitu V4 ste vykúzlili našu orientáciu na Rusko? Čo to tu na nás hráte?
Tvrdili ste, že vaši voliči sú inteligentnejší ako voliči Smeru. Je to síce galaktická hlúposť, ale dnes ich buď fatálne podceňujete alebo opak je pravdou, ak rátate s tým, že toto vám zožerú. Je to podobné zúfalstvo ako trápne poskakovanie vášho šéfa Šimečku v Chorvátsku v snahe napodobniť Matoviča. Nielenže sa jeho efekt nedostavil, ale ešte ste sa aj poriadne ponížili, lebo kráľ šašov môže byť len jeden. Ukázali ste nám, že už nesúperíte o líderstvo opozície, že už súťažíte v úplne inej lige.
Neviem, či vám tieto zúfalé reakcie diktujú spindoktori alebo sa snažíte ešte zúfalejšie prekryť,
že ste zavinili dopravnú nehodu. Ale aspoň všetci vieme, ako by ste vy zastávali a presadzovali štátne záujmy Slovenskej republiky: nezmyselne by ste žobrali o prijatie u maďarského premiéra, ktorý nás dourážal, ignorovali by ste pritvrdzovanie Zelenského režimu a naďalej by ste ho považovali za svojho prezidenta, svojho vodcu, svoje slnko, ktoré nezapadá… Ďakujeme, snáď vás zamestná vo svojej humoristickej estráde.
Eduard Chmelár FB
Napísali sme
Mohlo by vás zaujímať
- V4: Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko sa tvárou v tvár bránia diktátu EÚ
- Brutálna vražda francúzskeho tínedžera údajným migrantským gangom vyvolala národné pobúrenie
- E. Chmelár: Keď Korčok súperí s Matovičom o kráľa šašov
- Sociálny úpadok v Nemecku
- M. Zoldy: V utorok som tam bol. Ani jeden z pozvaných nie je prisatý na USA, britskú, či inú, ambasádu.
- Všetci politici ktorí používate ukrajinský pozdrav si uvedomte koľko krvi nevinných ľudí za ním je
Podporte našu prácu
Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc.

Náš obsah nezamykáme – veríme, že pravda má byť dostupná každému. Boj o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. V čase, keď sa liberálna chobotnica snaží upevniť svoju moc, je nezávislý hlas dôležitejší než kedykoľvek predtým. Každý finančný príspevok sa ráta. Pomáha nám pokračovať v našej práci, rozširovať dosah a brániť hodnoty, na ktorých stojí slobodná spoločnosť.
Ďakujeme Vám za dôveru PODPORIŤ – TU alebo TU
Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko
Subscribe to get the latest posts sent to your email.







