21. júla 2024

Fico RÁZNE pripomína dôležitý fakt! TOTO liberálom UNIKÁ!

Zdielajte

 Robert Fico bol v rámci predvolebnej kampane postavený pred výzvu obhájiť zahranično-politickú orientáciu Slovenska. Fico na sociálnej sieti pripomína, že nepotrebujeme izoláciu, ale rešpekt a suverenitu na všetky svetové strany.

Robert Fico sa vysmieva médiám, ktoré dnes fotkami poprú to, čo včera napísali a po niekoľkýkrát vysvetlil, aký je cieľ strany Smer-SSD. Na záver si neodpustil krátku radu všetkým „politickým zúfalcom“. Kým Robert Fico rastie, Veronika Remišová (Za ľudí) sa pred jeho dezinformáciami bráni tvrdeniami o úspechu eurofondov v jej réžii. Ten však vyvrátila už aj Čaputovej vláda.

Smiešni liberálni pudlíci

„Liberálne médiá a ich politickí pudlíci vyzerajú smiešne a hlúpo, keď jeden deň strašia Slovákov, že SMER–SSD sa rovná medzinárodná izolácia a doba temna a hneď druhý deň šíria naše fotografie s veľvyslancami svetových veľmocí, potvrdzujúce jediné – SMER-SSD je rešpektovaná strana s vlastným názorom ako na Východe, tak aj na Západe,“ píše na Facebooku Robert Fico. Zdôrazňuje pritom to, čo Smer hovoril veľakrát – politika Smeru sa neriadi článkami v médiách ale tým, čo je dobré pre Slovensko. A tiež tým, ako si strana predstavuje zodpovednú, suverénnu politiku.

Čo teda majú v programe?

„My nemáme v programe vytváranie nepriateľov zo svetových veľmocí, my máme v programe budovanie suverénnych partnerstiev postavených na úcte a rešpekte, ktoré budú Slovensku na prospech a nie na škodu,“ pripomína Fico.

Na snímke americký veľvyslanec na Slovensku Gautam Rana a predseda Smeru-SSD Robert Fico
Na snímke americký veľvyslanec na Slovensku Gautam Rana a predseda Smeru-SSD Robert Fico

Politická škola Roberta Fica

„A ešte odkaz pre všetkých politických zúfalcov, ktorí stále nepochopili, čo je robotou slovenských politikov:  starať sa o záujmy Slovenska, starať sa o dobré vzťahy Slovenska a starať sa o prosperitu Slovenska,“ školí politikov služobne najstarší aktér slovenskej politickej scény Robert Fico a dodáva, že toto je ich každodenná úloha.

Kým Fico burcuje k práci pre ľudí, Remišová hľadá hoaxy

„Ja som namiesto vyplakávania a nadávania na Soroša vyrokovala s Bruselom počas migračnej krízy zmenu legislatívy a preplatenie nákladov pre všetkých, ktorí pomáhali. A počas pandémie sme zas s Bruselom vyrokovali podporu z eurofondov na udržanie pracovných miest (iniciatíva REACT-EU). Vďaka tomu máme rovnakú nezamestnanosť ako pred pandémiou, pretože sme bojovali o každé jedno pracovné miesto. To je láska k vlasti a presadzovanie našich národných záujmov v Bruseli, nie šírenie strachu, bludov a dezinformácií,“ upozorňuje Veronika Remišová, ktorej sa okrem strany pod rukami rozpadli aj tie vyrokované eurofondy.

Remišová zatĺkala

„Všetky eurofondy zachrániť nestihneme,“oznámil aj predseda prezidentkinej vlády Ľudovít Ódor po preskúmaní porgramov eurofondov. Potvrdil tak slová ministra investícií a regionálneho rozvoja Petra Balíka. Ten už pár dní netají fakt, že financie vyčlenené na obdobie 2014-2020, ktoré treba dočerpať do konca tohto roka, sú v zlom stave.  Na základe toho, čo Balík predložil na rokovanie vlády, nám podľa Ódora môže prepadnúť 800 miliónov eur.

„Nie je to prognóza, ale konštatovanie toho, ako to dopadne, keby sme nerobili nič,“ povedal premiér.

ZDROJ:  Facebook Robert Fico
Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *