Už to začalo. V zapredaných a zaručene „pravdu“ hlásajúcich mediach, sa objavujú šokantné informácie, o členov novej vlády. Jájáj, bude na Slovensku onedlho veselo…

0

V zapredaných a zaručene "pravdu" hlásajúcich mediach, sa objavujú šokantné informácie, o členov novej vlády.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: medvedar/Ilustrácia JNS

Už to začalo. V novinách sa objavujú šokantné informácie o neskutočnom majetku členov novej vlády. Samozrejme s podtónom, že to iste nahrabali z nášho spoločného, a rekordne rýchlo: za tie dva dni, čo sú vo vláde.

Pseudospisovateľ Hvorecký sa v Denníku N dal počuť, že Smer a Hlas umožnili nástup do vlády neofašistovi Tarabovi a hnusnej krvilačnej neofašistke Šimkovičovej. Dôkazy ? A načo ? Keď to povedal geniálny spisovateľ Hvorecký, nie je o čom diskutovať. Musí to byť pravda.

Spravodajské televízie, najmä JOJ 24 sa 7 dní v týždni venuje každému pšuku, čo vypustí mladý pán Šimečka. JOJ 24 sa postupne mení na „Televíziu Šimečka 24“. Mladý a progresívny pandrlák na obrazovke každú chvíľu fundovane analyzuje kroky novej vlády. Čas, ktorý Šimečka trávi mediálnymi útokmi na novú vládu možno už presiahol čas, počas ktorého je nová vláda vo funkcii…

Noví ministri, ktorí sa ešte ani poriadne nestačili rozložiť vo svojich kanceláriách a už sú zodpovední za všetky staré a nové hriechy súčasného Slovenska. Napríklad za útok na sudkyňu v Ružinove, za to, že takmer štvrtina Slovákov nedokáže zvládať zdražovanie, za to, že rozdiely medzi platmi mužov a žien patria v SR k najvyšším v Európe, za to, že minulá vláda neposlala ľuďom postihnutým zemetrasením ani euro…ba i za to, že Trnava a Slovan včera prehrali…

Ťažkým keď už nie trestnoprávnym tak vraj aspoň morálnym zločinom sú razantné kroky ministra vnútra Šutaja – Eštoka, ktorý sa neokolkuje plniť volebný program a čistiť políciu od politizujúcich a zákon kriviacich policajtov-matovičkárov. Šutaj -Eštok odstránil z PZ prezidenta Hamrana i jeho viceprezidentov. Ba čo viac, neváhal poslať mimo službu aj 6 policajtov-čurillovcov., obvinených zo zneužitia právomocí. Šutaj -Eštok konal plne v súlade so zákonom, -aj keď si akýsi advokát Kubina myslí opak. V konflikte dvoch právnych noriem t.j. normy, chrániacej oznamovateľov trestnej činnosti a normy týkajúcej sa závažnej trestnej činnosti má samozrejme navrch norma, postihujúca závažnejšie porušenie zákona. -Ak má niekto pochybnosti, -nech sa páči, môže sa obrátiť na súd.

Najťažší kaliber proti vláde vytiahol v Sme akýsi pán Martin Škopec Antal. Ten navnímal /čudne znejúce módne slovo…/ politiku Ficovej vlády mimoriadne citlivo. A objavil v jej skrytých zámeroch aj úsilie o /konečné ?/ riešenie židovskej otázky. To je teda bomba. Takmer ako by ju vystrelil Hamas. Klobúk dolu, milé smečko !

V spojitosti s návštevou Fica v Bruseli si už „naši“ novinári všimli v postojoch Fica prvé rozpory. Fico vraj súhlasil so zvýšením príspevku SR do rozpočtu EU. Fico vraj teda vierolomne zmenil názor a odsúhlasil o.i. aj podporu Ukrajine,-hoci to pred voľbami odmietal. Pravda, iba vtedy, ak bude garancia, že finančnú či civilinú materiálnu pomoc na korupčnej Ukrajine nerozkradnú miestne mafie.

Nuž hej, Fico odmietal a odmieta posielať na Ukrajinu zbrane. Humanitárnu a nevojenskú pomoc však nikdy neodmietol. Niektorí páni novinári si to akosi nevšimli. Asi trpia poruchou pozornosti alebo neschopnosťou vnímať obsah prečítaného textu.

Jajaj, budeže to na Slovensku onedlho veselo…


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *