Úbožiak Naď – Takže Uhrík bol v SDKU. Ok. Aký mal z toho prospech? Žiadny…A teraz Jarko, kde si bol ty? Žeby v Smere?…a aký si mal z toho prospech?
Jeden veľký muž pred 2000 rokmi povedal: „Prečo vidíš smietku v oku svojho brata, a vo vlastnom oku brvno nezbadáš?...

