24. júla 2024

Pomýlené názory & „Zakomplexovaný despota“.

Pomýlené názory & "Zakomplexovaný despota" Michaal Šimečka

Zdielajte

Článok, ktorý obsahuje kritiku Michala Šimečku a jeho politických postojov.

  • Politická Kritika: Článok obviňuje Michala Šimečku z toho, že má „pomýlené“ názory a že je „zakomplexovaný“ a „despota“.
  • Opozičné Názory: Podľa autora článku, opozícia a Šimečka šíria „nenávisť a klamstvá“ a nemali by byť v politike.
  • Premiér Fico: Článok podporuje vyjadrenia Roberta Fica o „hrádzi proti progresívnym ideológiám“ a kritizuje liberálne médiá.
  • Ideologický Rozkol: Autor tvrdí, že príchod Progresívneho Slovenska do politiky a Zuzany Čaputovej do prezidentského úradu spôsobil rozdelenie národa.

Michal Šimečka to má v hlave pomýlené, keď tvrdí, že premiér Robert Fico urazil všetkých ľudí na Slovensku. Robert Fico vo svojom príhovore avízoval vytvorenie hrádze proti progresívnym a liberálnym ideológiám, ktoré sa podľa neho, „šíria ako rakovina“. Progresívny a agresívny Šimečka zabudol na jeden dôležitý fakt, že Slovensko nie je liberálne a dokonca progresívne! Mal by si to konečne v jeho hlave zapamätať. Podľa opozície zneužil Robert Fico sviatok na šírenie nenávisti.

Zaujímavé, že to hovorí človek plný nenávisti, ktorý stál na čele všetkých protestov od septembrových volieb ( 2023 ), kde na námestiach so svojimi kumpánmi Majerským a Gröhlingom šírili nenávisť, klamstvá a najmä odpor k všetkému, čo schválila vláda a parlament! Michal Šimečka sa nemal nikdy stať politikom, lebo nemá šajnu ako sa politika robí. On je zakomplexovaný človek, čo potvrdzuje každý jeden deň na tlačovkách. Nedokáže sa vyrovnať s prehrami, ktoré utŕžil v parlamentných a prezidentských voľbách. Je obyčajný despota, lebo ani po rozhodnutí Ústavného súdu o trestnom kódexe nestiahol opätky a neporúčal sa z politiky vzdaním sa mandátu poslanca.

Jeho hlavnou témou všetkých protestov bola novela trestného zákon a rušenie UŠP.

Po takejto prehre by mal okamžite odísť z politiky a dať jej navždy zbohom. Ale Šimečka nemá chrbtovú kosť a najmä sebareflexiu zhodiť masku z tváre a priznať si, že politiku nevie robiť. Politika je celkom iné, nie o protestoch, klamaní, zavádzaní verejnosti a tobôž nenávisti voči ľuďom a politikom. Príde mi dosť smiešne zo strany opozície, že sa proti výrokom premiéra Roberta Fica ostro ohradila.

Premiér iba pomenoval veci o ktorých sa už dávno vie, že liberálno progresívna ideológia je zlo, ktoré na Slovensku prinieslo rozdelenie národa na 2 tábory. Dokiaľ Progresívne Slovensko neexistovalo, tak na Slovensku bol ako taký kľud. Príchodom progresívcov do politiky a Čaputovej do prezidentského paláca sa začala písať éra Sorosovcov na Slovensku. Prezidentský úrad za doby Čaputovej obsadili ľudia ( poradcovia ) blízki nadáciam Sorosa.

[monsterinsights_popular_posts_widget]

A presne aj takto vyzerá ich politika.

Ale späť k príhovoru premiéra na hrade Devín. Robert Fico vo svojom príhovore pomenoval veci správnym menom, vyzdvihol prácu organizátorov cyrilo-metodských slávností na hrade Devín.
Premiér Robert Fico kritizoval aj liberálne médiá, ktoré podľa neho bagatelizujú prínos Cyrila a Metoda pre Slovensko. Hovoril o potrebe gesta, ktoré by mohlo byť cestou k hľadaniu prostredia na korektnú politickú súťaž a spoluprácu. Na záver zarecitoval z básne Milana Rúfusa Modlitby o mieri. Za svoj prejav dostal potlesk publika v stoji. Takto vyzerá príhovor štátnika, akým v skutočnosti Robert Fico je.

Izabela Ploščicová FBDovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.


Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *